Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości

 

Za nami kolejna, piąta edycja Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości. Impreza tradycyjnie odbyła się w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.  W tym roku zgromadziła ona blisko 500 osób. Wśród nich znalazło się zarówno liczne grono przedsiebiorców, jak i wiele osób stawiających dopiero pierwsze kroki w biznesie.   Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oferta Forum była bowiem mocno zróżnicowana i przygotowana w odpowiedzi na aktualne potrzeby przedsiębiorców.

Znalazło się w niej 12 różnych warsztatów, wykłady oraz imprezy towarzyszące. Największe zainteresowanie wzbudziły warsztaty na temat pisania biznesplanu. Wielu chętnych uczestniczyło w spotkaniach dotyczących pozyskiwania funduszy na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. E-biznes również znalazł liczne grono zwolenników. Wiele osób zapragnęło rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące przetwarzania danych osobowych w Internecie, jak również pozyskać praktyczne informacje dotyczące rozpoczynania działalności biznesowej  w sieci. Tradycyjnie już odbyły się prezentacje ofert instytucji otoczenia biznesu. W tym roku wzięło w nich udział 27 instytucji. 

Wśród licznego grona gości znalazło się także wielu przedstawicieli mediów. Na Forum pojawili się między innymi dziennikarze Radia Plus, TVP Gdańsk i Dziennika Bałtyckiego, o imprezie informował również portal Trójmiasto.pl, RMF FM i Radio Gdańsk.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie i udział w tegorocznej edycji Forum. Dziękujemy Patronom Honorowym za mecenat nad imprezą oraz Patronom Medialnym, którzy przyczynili się do promocji Forum w naszym regionie.  Dziękujemy Partnerom Merytorycznym, Prelegentom i Wystawcom, bez których V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości nie mogłoby się odbyć. Mamy nadzieję, iż spotkamy się za rok w jeszcze większym gronie. Życzymy wszystkim sukcesu w biznesie i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane dla Państwa przez Agencję Rozwoju Pomorza SA.

Z myślą o tych, którzy nie mogli uczestniczyć we wszystkich wybranych spotkaniach, zamieszczamy na stronie www.forum.arp.gda.pl prezentacje od prelegentów. Zapraszamy Państwa do pobierania materiałów. 


 

    [treść archiwalna]

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie