Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Warsztaty dla firm turystycznych dot. gospodarki cyrkularnej już 28 lutego 2018 - projekt finansowany z funduszy UE

Zapraszamy mikro, małe i średnie firmy z branży turystycznej (hotele, ośrodki SPA, obiekty gastronomiczne) z Pomorza na cykl warsztatów dot. gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) inaczej gospodarki cyrkularnej (ang. circular economy). Celem warsztatów jest  testowanie metod prowadzących do realnych rozwiązań pro ekologicznych -  gospodarki obiegu zamkniętego.

Zapraszamy firmy działające na Pomorzu w regionach Gdańskiego, Szczecińskiego, Stargardzkiego, Koszalińskiego, Słupskiego, Gdańskiego oraz Elbląskiego.

Wypełnij Formularz Zgłoszeniowy

Korzyści dla przedsiębiorstw, wynikające z GOZ to m.in.: oszczędności z tytułu recyklingu i ograniczenia konsumpcji, budowa marki firmy jako nowoczesnej i przyjaznej środowisku, możliwość pozyskania nowych klientów, szczególnie z krajów Skandynawskich oraz podniesienie konkurencyjności.

Warsztaty testujące dostarczą wiedzy teoretycznej i praktycznej nt. zasad wdrażania gospodarki cyrkularnej wewnątrz firmy, korzystnych zmian we współpracy z otoczeniem przedsiębiorstwa jak i osiągania wymiernych korzyści ekonomicznych.

Wybrane podczas warsztatów firmy będą mogły uczestniczyć w testowym etapie bezpłatnego doradztwa. Udział w warsztatach oraz doradztwie będzie potwierdzony certyfikatem uczestnictwa w międzynarodowym projekcie realizowanym w ramach programu  Interreg Południowy Bałtyk.

Wypełnij Formularz Zgłoszeniowy Rekrutacja do 22 lutego 2018 r.

Cykl warsztatów będzie odbywać się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniach:

Blok

Grupa 1

Grupa 2

Wstęp i modele biznesowe

28.02

1.03

Efektywność energetyczna

1.03

2.03

Design thinking

4-5.03

6-7.03

 Marketing/budowanie marki

7.03

8.03

W każdym dniu warsztatów może uczestniczyć inna osoba w zależności od jej kompetencji (jedna osoba ze zgłoszonej na warsztaty firmy).

Zajęcia od godziny 9:00 do 15:00.
Miejsce warsztatów: Gdańsk, siedziba Agencji Rozwoju Pomorza,
Al. Grunwaldzka 472D, Olivia Business Centre, budynek Olivia Six

Informacje:

Prelegenci
Profesjonaliści z Polski i Szwecji, wykładowcy uniwersyteccy i praktycy biznesu, którzy doświadczenie zdobywali w międzynarodowych firmach i zagranicznych uczelniach, między innymi:

Setayesh Sattari – dr nauk ekonomicznych, prowadząca zajęcia z obszaru komunikacji marketingowej, zachowań konsumenta, budowania marki, zrównoważonego rozwoju itp. Obecnie pracuje w Katedrze Marketingu na Uniwersytecie Lineusza w Växjö w Szwecji.

Arash Kordestani - dr nauk ekonomicznych, adiunkt w dziale ekonomii i logistyki na Uniwersytecie Linnaeus w Szwecji. W ostatnich kilku latach zakres jego badań koncentrował się w obszarze zrównoważonego zarządzania łańcuchem dostaw, zrównoważonego rozwoju firmy, uczenia maszynowego i zamówień publicznych. Świadczył usługi doradztwa z zakresu logistyki dla firm z branży stalowej, samochodowej i transportowej. Doradzał również gminom i radom okręgowym w sektora publicznego. Jest koordynatorem zarządzania biznesem i inżynierii przemysłowej na Uniwersytecie Linnaeus. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej a także magistra inżyniera w dziedzinie ekonomii przemysłowej oraz w marketingu i e-Commerce.

Agnieszka Mróz –  service designer, moderatorka, analityk biznesowy. Z wykorzystaniem podejścia service design projektuje dla korporacji, MŚP, instytucji publicznych, jak również organizacji pozarządowych.  Posiada doświadczenie w realizacji projektów m.in. w Turcji, Grecji i Niemczech. Doświadczona moderatorka procesów i warsztatów opartych o metodologię service design i design thinking. W ciągu ostatnich 2 lat przeprowadziła ponad 1000 godzin warsztatów. Prelegentka na wielu konferencjach poświęconych tematyce service design m.in. Element Talks, Experience Camp, World Usability Day.

Henryk Stawicki - pomaga organizacjom tworzyć strategie usług, brandów i produktów w oparciu o design. W biznesie od 13 lat. Po praktykach w londyńskim Brunswick Arts Consulting wyjechał do Nowego Jorku. Dołączył do zespołu Replay Creative, kreatywnej agencji softwarowej, oraz zespołu School of Design Strategies na Parsons School of Design współtworząc m.in. Parsons Entrepreneurial Lab. Ukończył drugie studia magisterskie na Parsons (2-giej najlepszej uczelni designu na świecie). Współpracował z sekcją Handlu i Inwestycji Polskiego Konsulatu RP w NYC projektując i koordynując sympozjum dla projektantów i przedsiębiorców podczas New York Design Week.


Wypełnij Formularz Zgłoszeniowy

Więcej o projekcie CIRTOINNO tutaj

Informacje o GOZ

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie