Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Konferencję Końcową zainaugurował zgodnie z programem Konsul Wolf-Rüdiger Janzen, a następnie zgromadzeni mieli przyjemność wysłuchać słów uznania, formułowanych przez licznych mówców reprezentujących władze regionów partnerskich, skierowanych do partnerów projektu InterMareC oraz wszystkich osób i organizacji, które przyczyniły się do jego sukcesu. Przemawiający wyrażali także nadzieje na kontynuowanie tak owocnej współpracy w przyszłości.

Szczególnie warte przywołania są słowa Marszałka Województwa Pomorskiego, Pana Jana Kozłowskiego (zdjęcie po lewej), który podkreślił, że Samorząd Województwa Pomorskiego śledził z dużym zainteresowaniem rozwój projektu i obecnie niezmiernie cieszy się z jego sukcesu, mimo że nie był formalnym partnerem projektu InterMareC. Jako Marszałek potwierdził również zainteresowanie dalszą współpracą w tym zakresie, oraz wyraził nadzieję, że działania partnerów w ramach projektu InterMareC będą kontynuowane, że ten tworzony oddolnie klaster morski będzie rósł w siłę zarówno jeżeli chodzi o ilość uczestniczących partnerów, ale też i jakość i efektywność działań. Marszałek J. Kozłowski wyraził także wolę wsparcia przez pomorski samorząd kontynuacji projektu, która jest obecnie przygotowywana. Na zakończenie swojego wystąpienia Pan Marszałek złożył życzenia dalszych sukcesów, oraz zapewnił, że Samorząd Województwa Pomorskiego chce być ich aktywnym współautorem.
W czasie konferencji, uczestnicy wysłuchali także z dużym zainteresowaniem historii sukcesu na przykładzie dwóch podprojektów tematycznych: Intermodul (Modularisation in ship equipment / Modularyzacja wyposażenia okrętowego) - przedstawiany przez p. Joannę Wierszyło z CTO S.A. (Pomorze), oraz BEAD (Baltic environment for aquaculture development / Środowisko bałtyckie dla rozwoju akwakultury) - prezentowany przez p. Leventa Pikera z CRM (Szlezwik-Holsztyn).
Spotkanie zakończył Prof. Klaus Potthoff, wystąpieniem podsumowującym współpracę w ramach projektu InterMareC, oraz przedstawiającym plany dotyczące jej rozwoju w przyszłości.

 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie