Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«kwiecień 2017»
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

6280 wejść
2017.04.20 12:22

Data

23.04.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Znany jest termin II naboru wniosków do Projektu "Pomorzanki w Biznesie"
Informujemy, że 16.08.2017 w Agencji Rozwoju Pomorza rusza kolejny nabór wniosków na założenie własnej działalności gospodarczej dla niepracujących pań, które ukończyły 30 rok życia.
Ostateczna lista uczestniczek projektu "Pomorzanki w Biznesie" - I nabór

W związku z zakończeniem procedury odwoławczej, zamieszczamy ostateczną listę uczestniczek zakwalifikowanych do udziału w projekcie w I naborze, a także listę rezerwową uczestniczek.

Wyniki III etapu rekrutacji do projektu „Pomorzanki w biznesie”

W związku z zakończeniem rozmów rekrutacyjnych, zamieszczamy listę rankingową z  III etapu rekrutacji. Lista rankingowa zawiera łączną sumę punktów przyznaną podczas dwóch spotkań z Kandydatkami do projektu „Pomorzanki w biznesie” RPO WP 5.7.

Grafik spotkań III etapu rekrutacji

W związku z rozpoczęciem III etapu rekrutacji do projektu „Pomorzanki w biznesie”, przedstawiamy grafiki spotkań z doradcami. Rozmowy odbywać się będą w terminie 9 – 17 lutego 2017 r. Wszystkie spotkania odbywać się będą w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Al. Grunwaldzka 472D, 80-309 Gdańsk, Olivia Business Centre, budynek Olivia SIX, piętro 12.

Wyniki II etapu rekrutacji do projektu „Pomorzanki w biznesie” po procedurze odwoławczej
W związku z zakończeniem procedury odwoławczej od oceny merytorycznej formularzy zgłoszeniowych, zamieszczamy wyniki do projektu "Pomorzanki w biznesie" RPO WP 5.7
Wyniki oceny merytorycznej I naboru rekrutacji

W związku z zakończeniem II etapu rekrutacji, zamieszczamy wyniki oceny merytorycznej formularzy zgłoszeniowych do projektu "Pomorzanki w biznesie" RPO WP 5.7

Wyniki oceny formalnej I naboru rekrutacji

W związku z zakończeniem I etapu rekrutacji, zamieszczamy wyniki oceny formalnej formularzy zgłoszeniowych do projektu „Pomorzanki w biznesie” RPO WP 5.7

Zakończenie I naboru wniosków rekrutacyjnych

Informujemy, że z dniem 29.12.2016, zgodnie z regulaminem rekrutacji zakończyliśmy I nabór wniosków do projektu "Pomorzanki w Biznesie". Dziękujemy za duże zainteresowanie i zachęcamy do śledzenia aktualności dotyczących projektu.

Ruszają dotacje na własny biznes dla Pomorzanek

Już 15 grudnia w Agencji Rozwoju Pomorza rusza nabór wniosków na założenie własnej działalności gospodarczej dla niepracujących pań, które ukończyły 30 rok życia. W ramach projektu „Pomorzanki w Biznesie” każda uczestniczka może ubiegać się aż o 23.000 pln jednorazowej dotacji oraz miesięczne wsparcie doradcze i pieniężne w wysokości do 1.440 pln trwające nawet rok.

Dokumenty rekrutacyjne do projektu Pomorzanki w Biznesie

Informujemy, że dokumenty dotyczące rekrutacji i realizacji projektu „Pomorzanki w Biznesie” są już dostępne! Zapraszamy do zaznajomienia się z Regulaminami, formularzem rekrutacyjnym oraz listą załączników wymaganymi do wzięcia udziału w projekcie. 

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego