Banery

  • Baner Szkolenia
  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Poniedziałek - 14.11.2016

"Coaching dla Przedsiębiorców. Trzy Mini-Warsztaty"

9.00-10.15 Warsztat Moniki Stankiewicz;
Potencjał introwert coachingu

 

W dzisiejszym świecie hołduje się rozwijaniu umiejętności pracy zespołowej i myślenia grupowego. Tymczasem samotność jest kluczowym i niedocenianym składnikiem twórczości, czego przykładem mogą być dokonania takich osobistości, jak Bill Gates (Microsoft), Jack Dorsey (Twitter), Lary Page (Google). 
Wychodzenie poza schematy jest pierwszym krokiem do kreatywności. W jaki sposób przedsiębiorca może to robić? Jak zauważać możliwości? Jak wykorzystać drzemiący w ludziach potencjał? O tym opowiem podczas spotkania z introwert coachingiem.

 

10.15-11.15 Warsztat Magdaleny Ulasińskiej;
Coaching marki osobistej


Marka osobista czyli Personal Branding jest połączeniem trzech elementów niezwykle ważnych w biznesie: świadomości potencjału, dbałości o wizerunek oraz skutecznej strategii działania. To indywidualny, unikalny kod każdego  przedsiębiorcy i lidera. Jak  coaching pomaga odkrywać markę osobistą? Co zyskuje przedsiębiorca świadomie używając swojej marki? W jaki sposób zbudować strategię sukcesu w oparciu o talenty naturalne? Jak skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem odkrywając markę swojego zespołu (team branding)? Odpowiedzi na te pytania padną podczas pracy coachingowej na mini warsztacie Magdaleny Ulasińskiej.

 

11.30-12.30 Warsztat Piotra Ławacza;
Efektywny coaching w małym i średnim przedsiębiorstwie

 

Coaching jest ważnym narzędziem zwiększania efektywności biznesowej firmy. Szefowie i właściciele niewielkich firm zastanawiają się jak coaching i procesy rozwojowe podobnego typu mogą im pomóc w osiąganiu celów biznesowych; jak zorganizować coaching, co zrobić, aby był jak najbardziej efektywny, jak połączyć coaching z innymi działaniami rozwojowymi (szkoleniami, doradztwem, mentoringiem). Wreszcie – jak wyglądają i czy są efektywne konkretne projekty coachingowe. O tym porozmawiamy podczas spotkania z Piotrem Ławaczem.

 

Termin: 14.11.2016 (Poniedziałek), godz. 09:00-12:30
 
Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Al. Grunwaldzka 472D (Olivia SIX), sala 12.13, 12 piętro
 
Prowadzący: Monika Stankiewicz, Magdalena Ulasińska, Piotr Ławacz, ICF Poland

 

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<<

 

"Sandler Cafe"

 

Jak reagować na kłopoty handlowców objawiające się w następujący sposób:

  • Spadek lub stagnacja pozycji rynkowej firmy spowodowana niewystarczającym poziomem sprzedaży;
  • Trudności w realizacji planów sprzedaży mimo wielkich wysiłków;
  • Przeciągające się rozmowy handlowe, z których sprzedający „wychodzą z niczym”;
  • Klienci, którzy nie chcą kupować, a oczekują jedynie kompletnej informacji służącej porównaniu z konkurencją lub negocjacjom z aktualnymi dostawcami;
  • Klienci, otrzymują od sprzedawców zbyt kosztowne ustępstwa (wielkie rabaty, ekstra długie terminy płatności i inne).

Jeśli doświadczyliście jednej z powyższych sytuacji (bądź innej nie wymienionej tu trudności sprzedażowej) lub czujecie, że przyszedł czas na doskonalenie możliwości handlowcyh w Waszej firmie zapraszamy na SANDLER CAFE.

 

Na spotkaniu poznacie Państwo, uznawane często za kontrowersyjne, koncepcje sprzedażowe i zarządzanie sprzedażą wg metod Sandler Tarining. Spotkanie przeznaczone jest dla osób zarządzających sprzedażą, właścicieli firm oraz sprzedających specjalistów.

 

Termin: 14.11.2016 (Poniedziałek), godz. 13:00-15:30

 

Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Al. Grunwaldzka 472D (Olivia SIX), sala 12.13, 12 piętro

 

Prowadzący: Karina Kowalewska, Tomasz Rojek, Sandler Training