Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Plan wydarzeń w ARP

  • -

 

Wydarzenia w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza SA - ul. Arkońska 6 (budynek A3), Gdańsk:

Data i godzina

Tytuł wydarzenia

Opis

PONIEDZIAŁEK

16 listopada

9:00 – 13:30

sala 005

„Koszty kwalifikowane i ich rozliczanie w projektach unijnych. Gra symulacyjna na przykładzie konkursu POIR poddziałanie / 1.1.1.”

Warsztat w formie  gry symulacyjnej mający na celu pokazanie podstawowych zasad rozliczania kosztów kwalifikowalnych przy realizacji projektów finansowanych z  funduszy UE.

ŚRODA

18 listopada

9:00-11:00

sala 005

„Kompetencje w organizacji, czyli jak osiągać cele biznesowe”

Seminarium obejmuje tematykę: czym są kompetencje zawodowe, jak wybrać kluczowe kompetencje, sposoby oceny poziomu kompetencji oraz metody ich rozwijania. Ekspert prowadzący spotkanie będzie uzasadniał dlaczego warto budować system zarządzania w firmie przez kompetencje.  

ŚRODA

18 listopada

11:15-15:00

sala 005

„Biznes z głową. Jak się porozumieć, gdy inna chemia?”

Prowadzący  warsztat wskaże nie tylko narzędzia, które rozwijają umiejętność budowania kontaktu i radzenia sobie z oporem, ale równocześnie pokazuje błędy, które są  bardzo  często popełniane, gdy nie potrafimy zjednać sobie innych.  Uczestnicy otrzymają odpowiedzi na następujące pytania: Jak budować kontakt z kimś, kogo słabo znam?, Jak wzbudzić w nim sympatię do siebie?, Jak pozyskać relacje kogoś, kto „nadaje na innej fali” i jest „inny”?

CZWARTEK

19 listopada

9:00-12:00

sala 005

Spotkanie Informacyjne: „Możliwości finansowania działalności gospodarczej ze środków UE”

 

BRAK MIEJSC!!!

Na spotkaniu będą prezentowane możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz finansowanie jej rozwoju. 

PIĄTEK

20 listopada

9:30-14:30

sala 005

"Coaching dla Przedsiębiorców. Trzy Mini-Warsztaty Coachingowe"

 

BRAK MIEJSC!!!

Warsztaty poświęcone kwestiom motywacji, wyznaczania celów – kompetencji przedsiębiorcy, wskazówek dla początkujących przedsiębiorców oraz Start- up.

PIĄTEK

20 listopada

9:00-15:30

sala 006

Szkolenie: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”

 

BRAK MIEJSC!!!

Szkolenie dla osób, które chcą się zapoznać z zasadami aplikowania o Fundusze Europejskie oraz zasadami realizacji projektów. W szkoleniu przewidziana jest część warsztatowa.

 

 

Wydarzenia współorganizowane przez ARP SA w innych miejscach:

CZWARTEK

19 listopada

10:30 - 12:30

Sala im. Lubomira Szocińskiego,
 ul. 3 maja 9, Kościerzyna

Seminarium „Biznes szminką pisany”
w ramach
Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości IDG w Kościerzynie


Zgłoszenia:
Anna Kaczorowska a_kaczorowska@wup.gdansk.pl

Spotkanie mentoringowe dla pań, które zamierzają założyć własną firmę lub od niedawna są przedsiębiorczyniami. Na spotkanie zaproszone zostaną panie, które od lat prowadzą własną działalność, podzielą się swoimi doświadczeniami, odpowiedzą na pytania uczestniczek, udzielą praktycznych rad. Spotkanie jest okazją do zyskania pewności siebie w realizacji planowanych celów, a także dodatkową możliwością do nawiązania kontaktów biznesowych.

CZWARTEK

19 listopada

12:30-15:00

Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Marynarzy 4, Sopot

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sopocie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Tym razem z konsultacji będą mogli skorzystać mieszkańcy Sopotu. 

PIĄTEK

20 listopada

13:00- 17:00

UM Gdyni
ul. 10 Lutego 24, sala 107

 

 

Sukces na szpilkach
Spotkanie dla kobiet „Budowanie relacji w biznesie” wydarzenie realizowane z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości


Informacja i zapisy:
Monika Antkowiak, m.antkowiak@gdynia.pl, tel. 58 668 20 16

To otwarty projekt bazujący na cyklicznych spotkaniach pań, których celem jest wymiana doświadczeń w zakresie rozwoju biznesu, uzyskania wsparcia i dostarczenia wiedzy, zdobyciu kontaktów na Pomorzu. Projekt powstał z myślą o aktywizacji pań do prowadzenia własnej firmy jako alternatywy dla pracy na etacie i stanowi kompendium wiedzy i rozwiązania kobiecych dylematów pogodzenia roli żony i matki z jednej strony oraz bizneswoman z drugiej.