Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Aktualności

Wsparcie unijne na innowacyjne projekty - Kredyt na innowację technologiczną – spotkanie informacyjne, 15 grudnia br.

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na spotkania organizowane dn. 3 grudnia oraz 8 grudnia, w związku z ograniczoną liczbą miejsc.

Jednocześnie informujemy, że kolejne spotkanie dotyczące Kredytu Technologicznego organizujemy 15 grudnia w godz. 10.00 - 13.00.

 

Zapraszamy na bezpłatne spotkania informacyjne dotyczące Kredytu na innowację technologiczną czyli wsparcia unijnego na innowacyjne projekty. Spotkanie będzie poświęcone Poddziałaniu 3.2.2 „Kredyt na innowacje technologiczne” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i uruchamianemu niedługo konkursowi.

Na spotkaniach eksperci przybliżą zasady planowanego w dniach 7 grudnia br. - 20 stycznia 2016 naboru wniosków oraz ubiegania się o unijne dofinansowanie.

Pierwsze ze spotkań, na które zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, odbędzie się 3 grudnia br. w godz. 10.00 - 13.00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy ul. Arkońskiej 6 w Gdańsku, w sali konferencyjnej nr 005. Drugie, również z zamkniętą już listą uczestników, odbędzie się 8 grudnia. Kolejne spotkanie organizujemy w dniu 15 grudnia br. w godz. 10.00 - 13.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o elektroniczne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres email: anna.bochynska@arp.gda.pl lub katarzyna.kaparska@arp.gda.pl. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia na spotkanie w dniu 15 grudnia br. przyjmujemy do wyczerpania miejsc.
 

Szczególowe informacje dotyczące kredytu technologicznego:
Marek Trocha
Z-ca Dyrektora Działu Konsultingu i Rozliczeń
tel.: +48 58 32 33 257
marek.trocha@arp.gda.pl

  • data: 2015-11-17

Wstecz