Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

  • Galeria logotypów
„W kobiecie siła!” Jak Fundusze Europejskie mogą nam pomóc w realizacji celu - spotkanie informacyjne w Pucku, 10 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 10 marca 2020 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz uzyskaniem wsparcia na szkolenia i doradztwo.

Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, spotkanie informacyjne w Pszczółkach, 28 lutego
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone pozyskaniu funduszy na rozwój działalności gospodarczej. W programie m.in.: dotacje, pożyczki oraz poręczenia na budowę, rozbudowę, maszyny, urządzenia w ramach dostępnych programów unijnych.
Mobilne Punkty Informacyjne w lutym 2020
Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku organizuje spotkania w Gdyni, Wejherowie, Kartuzach, Miastku, Ustce, Kosakowie, Kępicach i Pszczółkach.
„Wsparcie UE dla jednostek samorządu terytorialnego związane z inwestycjami” - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 5 lutego 2020 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkich przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 5 lutego 2020 r., poświęcone m.in. projektom UE służącym zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej.

"Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne 12 lutego 2020 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się w środę 12 lutego 2020 r. (godz. 10-13:00)  w siedzibie Urzędu Gminy w Kosakowie, ul. Żeromskiego 69, I p. sala Rady Gminy.

"Fundusze Europejskie dla młodych” - spotkania informacyjne w Bytowie, Lęborku i Słupsku w styczniu br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie dla młodych” dotyczące możliwości otrzymania wsparcia z Funduszy Europejskich dla osób młodych na rynku pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w Bytowie, Lęborku i Słupsku w styczniu br.

Mobilne Punkty Informacyjne w styczniu 2020

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz Słupsku zaprasza osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI).

Mobilne Punkty Informacyjne w grudniu 2019

Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych w grudniu 2019.

Mobilne Punkty Informacyjne w listopadzie 2019
Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych w listopadzie 2019.
Realizacja, rozliczanie i promocja projektów finansowanych z konkursu w podziałaniu 1.1.1 "Ekspansja przez innowacje” - szkolenie 17 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie mające na celu przedstawienie w przystępny sposób zagadnień z zakresu realizacji i rozliczania projektów finansowanych z konkursu w podziałaniu 1.1.1 Ekspansja przez innowacje.

„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne w Pucku, 26 listopada 2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w Pucku,  w dniu 26 listopada 2019 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczynaniem nowej drogi zawodowej.

 

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Innowacyjna firma”- Fundusze Europejskie na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań - 31 października 2019 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkich chętnych przedsiębiorców na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 31 października 2019 r., poświęcone zasadom udziału w konkursach związanych z wdrażaniem innowacji.

Spotkanie informacyjne: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw” - 22 października w Kolbudach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich rozpoczyna stałe dyżury w Kosakowie
Konsultanci z gdańskiego LPI od listopada będą udzielali informacji w Kosakowie, w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Zachęcamy do korzystania z usług informacyjnych punktu osoby fizyczne, przedsiębiorstwa oraz organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem środków europejskich. Pracownicy LPI ułatwią wyszukanie odpowiedniego wsparcia, które umożliwi zrealizowanie biznesowych planów oraz zamierzeń.
Mobilne Punkty Informacyjne w październiku 2019 r.

Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych.

„Skorzystaj z Funduszy Europejskich! Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - spotkanie informacyjne w Bytowie, 22 października 2019 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 22 października 2019 r. dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne w Wejherowie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 27 września 2019 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczynaniem nowej drogi zawodowej.

Mobilne Punkty Informacyjne we wrześniu 2019

Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych. Konsultanci z Lokalnych Punków Informacyjnych z Gdańska odwiedzą Wejherowo, Gdynię, a konsultanci z LPI ze Słupska odwiedzą Potęgowo, Dębnicę Kaszubską, Kartuzy.

Skorzystaj z Funduszy Europejskich! Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020 - spotkanie informacyjne w Kartuzach - 13 września 2019 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 13 września 2019 r.  (piątek) dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się w Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach, przy ul. Klasztornej 1, w godz. 12:45 – 14:45.

"Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne 29 sierpnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 29 sierpnia 2019 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczynaniem nowej drogi zawodowej.

Mobilne Punkty Informacyjne w sierpniu 2019

Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych.
Konsultanci z Lokalnych Punków Informacyjnych z Gdańska odwiedzą Wejherowo i Gdynię, a konsultanci z LPI ze Słupska odwiedzą Kartuzy, Ustkę i Lębork.

Spotkanie informacyjne w Wejherowie: „Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich”, 23 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców z powiatu wejherowskiego na spotkanie informacyjne na temat pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się we wtorek 23 lipca w godz. 11.00-13.30 w Wejherowie w Urzędzie Miejskim przy ul. 12 Marca 195 (III piętro).

Mobilne Punkty Informacyjne w lipcu 2019

Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz w Słupsku organizuje spotkania w Gdyni, Wejherowie, Kartuzach, Miastku i Ustce.

Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich - spotkanie, 25 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

Mobilne Punkty Informacyjne w czerwcu 2019

Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz w Słupsku organizują spotkania w Dębnicy Kaszubskiej, Czarnej Dąbrówce oraz Kartuzach i Gdyni.

Dyżury Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wejherowie i Kartuzach

Zapraszamy na dyżury konsultantów ds. funduszy europejskich do Wejherowa i Kartuz! Dyżury w Wejherowie odbywają się w każdy piątek w Urzędzie Miejskim. Dyżury w Kartuzach odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca.

Dowiedz się, gdzie w maju znaleźć Mobilny Punkt Informacyjny w województwie pomorskim

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku po raz kolejny organizują cykl spotkań z ekspertami, którzy udzielają informacji, gdzie i w jaki sposób można aplikować o środki unijne.

„Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji”, spotkanie informacyjne w Słupsku, 17 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 17 kwietnia na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w kwietniu 2019

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz w Słupsku organizuje spotkania w Miastku, Kępicach, Gdyni oraz Kartuzach.

Szkolenie: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 26 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie dla początkujących organizowane w dniu 26 marca (wtorek), poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Zapraszamy szczególnie przedsiębiorców i pracowników sektora MŚP.

„Aktywna i bezpieczna. Wsparcie dla kobiet z Funduszy Europejskich.” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 25 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez kobiety ze środków Unii Europejskiej.  Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 25 marca, w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku, przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna I piętro), w godz. 11:00 – 13:00.

Mobilne Punkty Informacyjne w marcu 2019

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. Spotkania zaplanowane są w Gdyni, Ustce, Bytowie oraz Kobylnicy.

„Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne w Gdyni 7 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020. Przedsiębiorco skorzystaj!”, spotkanie informacyjne w Lęborku, 26 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 26 lutego 2019 r. dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020. Przedsiębiorco skorzystaj!” - spotkanie informacyjne w Ustce, 27 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 27 lutego 2019 r. dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020. Przedsiębiorco skorzystaj!” - spotkanie informacyjne w Bytowie, 28 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 28 lutego 2019 r. w Bytowie dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

Możliwości wsparcia osób do 29 roku życia na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ze środków Unii Europejskiej, spotkanie informacyjne w Słupsku 12 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia osób do 29 roku życia na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w lutym 2019

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. Spotkania odbędą się w Pszczółkach, Lęborku, Dębnicy Kaszubskiej, Główczycach, Gdyni.

Chcesz być bardziej konkurencyjny? Poszukujesz finansowania firmy? Zapraszamy na spotkanie 1 lutego w Pszczółkach!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z funduszami ue na rozwój działalności gospodarczej pn. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania 1.1.1 Ekspansja przez innowacje - spotkanie informacyjne w Słupsku, 31 stycznia
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 31 stycznia 2019 r. dotyczące naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne z RPO WP na lata 2014-2020.
Mobilne Punkty Informacyjne w styczniu 2019

Specjaliści z Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich z Gdańska i Słupska zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań w Damnicy, Potęgowie i Gdyni, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

„Zasady udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje” finansowanego ze środków RPO WP na lata 2014-2020” - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 13 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem projektów badawczo-rozwojowych oraz tworzeniem infrastruktury b+r na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje",który został ogłoszony przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A.

„Fundusze Europejskie – nabory wniosków w 2019 roku”, 13 grudnia spotkania informacyjne w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 13 grudnia 2018 r. poświęcone planowanym terminom ogłoszenia naborów wniosków w 2019 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz krajowych Programów Operacyjnych.

Mobilne Punkty Informacyjne w grudniu br.

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. Spotkania odbędą się w Ustce, Kolbudach, Dębnicy Kaszubskiej, Nowym Dworze Gdańskim, Gdyni.

„Zasady udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje” finansowanego ze środków RPO WP na lata 2014-2020”, spotkanie informacyjne w Gdyni, 18 grudnia
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem projektów badawczo-rozwojowych oraz tworzeniem infrastruktury b+r na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje", który został ogłoszony przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A.
„Rozliczanie i kontrola projektów finansowanych z Funduszy Europejskich” - szkolenie w Gdańsku, 11 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku organizuje w dniu 11 grudnia szkolenie, mające na celu przedstawienie w przystępny sposób zagadnień z zakresu rozliczania i kontroli projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. Szkolenie jest skierowane przede wszystkich do przedsiębiorców, którzy realizują projekty finansowane z Funduszy Europejskich.

„Wsparcie rozwoju eksportu dla pomorskich przedsiębiorców – nowe możliwości i korzyści”, 14 grudnia spotkanie informacyjne w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 14 grudnia 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania przez pomorskich przedsiębiorców wsparcia na rozwój eksportu.

Mobilne Punkty Informacyjne w listopadzie br.

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych w listopadzie br., gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

„Perspektywa 2014 -2020 – wsparcie dla osób młodych. Wsparcie osób do 29 roku życia.”, spotkanie 15 listopada w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 15 listopada 2018 r. obejmujące możliwości wsparcia osób do 29 roku życia, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Z jakiego wsparcia mogą skorzystać osoby 50+”, spotkanie 9 listopada w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 9 listopada 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie w Gdańsku: „Tworzenie biznesplanu jako załącznika do projektów finansowanych z Funduszy Europejskich” - 13 listopada br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie dla początkujących, organizowane w dniu 13 listopada 2018 r., mające na celu przedstawienie w przystępny sposób zagadnień z zakresu konstruowania elementów biznes planu i analizy finansowej. Szkolenie jest skierowane przede wszystkich do przedsiębiorców i osób zakładających działalność gospodarczą.

Rekrutacja została zamknięta na spotkanie informacyjne organizowane 19 stycznia - „Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego Konkurs 2.2.1 „Inwestycje Profilowane- wsparcie dotacyjne”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z ogłoszonym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 konkursem z Poddziałania 2.2.1 „Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne”.

„Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Z jakiego wsparcia mogą skorzystać osoby 50+” - Spotkanie w Lęborku, 30 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 30 października 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Słupsku pn. „Jak Fundusze Europejskie wspierają osoby 50+" - 24 października br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 24 października 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby  powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w październiku br.

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych w październiku br., gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 18 września br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia pochodzącego ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się we wtorek 18 września 2018 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku, przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna I piętro), w godz. 10:00 – 12:30.

Mobilne Punkty Informacyjne we wrześniu br.

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. We wrześniu zapraszamy na spotkania w Ustce, Główczycach, Lęborku, Kolbudach, Gdyni, Nowym Dworze Gdańskim.

Środki unijne dla przedsiębiorców powiatu gdańskiego - spotkanie informacyjne, 12 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców powiatu gdańskiego do Kolbud na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej i kształcenie - spotkanie informacyjne w Gdyni, 23 sierpnia br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie panie na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się 23 sierpnia br. w godz. 10.00-13.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni. W  spotkaniu wezma także udział esperci z Infoshare Academy i O4 Coworking. Zgłoszenia do 22 sierpnia.

Mobilne Punkty Informacyjne w sierpniu 2018

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. Zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań zaplanowanymi na sierpień br.

Mobilne Punkty Informacyjne w lipcu 2018

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą w lipcu udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi w Gdyni i Bytowie.

Mobilne Punkty Informacyjne w czerwcu

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. Zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań zaplanowanymi na czerwiec br.

Mobilne Punkty Informacyjne w maju 2018

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. W maju zapraszamy do Gdyni i Ustki.

Gratulacje dla Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w ARP

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku działający w Agencji Rozwoju Pomorza uznany najbardziej aktywnie działającym Punktem w Polsce w 2017 roku wg danych Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Gratulujemy naszym Kolegom! Zapraszamy jednocześnie wszystkich zainteresowanych Funduszami Europejskimi do skorzystania z bezpłatnych konsultacji i spotkań informacyjnych w ARP.

Spotkanie informacyjne w Gdyni : "Przedsiębiorco skorzystaj" Fundusze Europejskie 2014-2020 dla MŚP

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 24 kwietnia w Gdyni, poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia pochodzącego ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w kwietniu br.

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. W kwietniu zapraszamy do Lęborka, Kobylnicy, Potęgowa i Gdyni.

Spotkanie informacyjne w Bytowie: „Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji”, 19 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 19 kwietnia  poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Dotacje unijne dla przedsiębiorców – spotkanie informacyjne, 5 kwietnia

Pomorski Klub Biznesu we współpracy z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Agencji Rozwoju Pomorza zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące dotacji unijnych dla przedsiębiorców. Uczestnicy spotkania dowiedzą się o możliwościach wsparcia przedsiębiorców i poznają narzędzia narzędzia, dzięki którym rozwój działalności staje się skuteczniejszy. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 5 kwietnia 2018 o godz. 8:30 w Strefie Konferencyjnej w Galerii Wnętrz City Meble w Gdańsku.

Spotkanie informacyjne w Miastku „Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji”, 28 marca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 28 marca 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 28 marca 2018 r. w siedzibie Centrum Informacji Turystycznej w Miastku, ul. Dworcowa 29, w godz. 10:00 – 12:15. Udział bezpłatny.

Spotkanie informacyjne dotyczące zasad aplikowania w konkursie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne PO IR, Gdańsk 27 marca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom aplikowania w konkursie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Spotkanie odbędzie się 27 marca 2018 r. (wtorek) w Gdańsku w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w godz. 10.00-12.30.

Spotkania informacyjne w Słupsku i w Bytowie „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, 21 i 22 marca 2018 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane w dnach 21 marca (w Słupsku) oraz 22 marca (w Bytowie) 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia pochodzącego ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W trakcie spotkań przewidziano możliwość konsultacji z Brokerem Eksportowym działającym w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy”.

Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich - marzec 2018

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych w marcu 2018 r., gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Jak Fundusze Europejskie wspierają kobiety”, 15 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 15 marca 2018 r. poświęcone możliwościom skorzystania przez kobiety ze wsparcia Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Słupsku dotyczące aktualnych konkursów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, 8 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 8 marca 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia m.in. przez jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Słupsku - Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji, 16 lutego br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 16 lutego 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobile Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich - luty 2018

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

Sukces Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w badaniu pn. "Tajemniczy Klient"

Miło nam poinformować, że Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku wzorowo przeszły badanie przeprowadzone na zlecenie Ministerstwa Rozwoju pn."Tajemniczy Klient". Obejmowało ono m.in.przygotowanie merytoryczne naszych specjalistów oraz poziom obsługi klientów. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zakończył badanie z wynikiem prawie 95 %, natomiast Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku z wynikiem ponad 85%!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Mobile Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich - styczeń 2018

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. W styczniu spotkania odbędą się m.in. w Gdyni, Lęborku i Główczycach.

Zmiana numerów telefonów Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianą operatora z dniem 29.12.2017 r. (piątek) od godziny 15:00 ulegną zmianie numery telefonów do Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku. Nowe numery kontaktowe do Punktu: telefon: 59 7141844 oraz 59 7141845, faks: 59 7141846.

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają

Zapraszamy do korzystania z usług LPI w Gdańsku i Słupsku i śledzenia informacji o organizowanych przez nie działaniach na naszej stronie oraz na stronie www.pomorskiewunii.pl

Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w grudniu 2017 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza do skorzystania z konsultacji w ramach działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu. W grudniu, spotkania w Kolbudach i Gdyni.

Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców – możliwości finansowania przedsięwzięć w perspektywie finansowej 2014-2020” - Słupsk, 23 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 listopada 2017 r. poświęcone możliwościom finansowania projektów dla przedsiębiorców ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 2), w godz. 10:00 – 12:45. Rejestracja do 22 listopada br.

„Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców – możliwości finansowania przedsięwzięć w perspektywie finansowej 2014-2020.” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 14 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 14 listopada 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanymi z możliwościami finansowania przedsięwzięć przez przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020.

Mobilne Punkty Infomacyjne – listopad 2017

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji Specjalistów ds. Funduszy Europejskich w ramach organizowanych Mobilnych Punktów Informacyjnych. Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

„Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi”, spotkanie informacyjne Słupsk, 25 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 25 października, poświęcone zagadnieniom związanym z zasadami przygotowania biznesplanu na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich.

„Najważniejsze zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, szkolenie w Słupsku, 26 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane w dniu 26 października poświęcone zasadom przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkania informacyjne: „Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe” - 18 października, Słupsk

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich ze Słupska zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 18 października 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Infomacyjne – październik 2017

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji Specjalistów ds. Funduszy Europejskich w ramach organizowanych Mobilnych Punktów Informacyjnych, w październiku zaplanowano m.in. spotkania w Nowym Dworze Gdańskim, Potęgowie, Gdyni oraz Kępicach.

Spotkanie informacyjne w Nowym Dworze Gdańskim: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 12 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 12 października, poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Jak nie popełnić błędu? Najważniejsze zasady obowiązujące w trakcie realizacji projektów” - Spotkanie informacyjne w Słupsku, 29 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie organizowane w dniu 29 września 2017 r. poświęcone aktualizacji najważniejszych dokumentów mających zastosowanie podczas przygotowywania i realizacji projektów ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Bytowie: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - 25 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 25 września 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia dla przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - Lębork, 22 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” organizowane 22 września 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

Fundacja Gospodarcza zaprasza nauczycieli i wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty upowszechniające - Gdynia, 25-26 września

Fundacja Gospodarcza w Gdyni zaprasza do udziału w Warsztatach Upowszechniających realizowanych w ramach projektu: „ecoZAWÓD - partnerstwo strategiczne na rzecz dostosowania systemów kształcenia zawodowego do wyzwań zielonej gospodarki”.

Spotkanie nt. funduszy europejskich dla przedsiębiorców - Gdynia, 26 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój biznesu w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Infomacyjne - program konsultacji we wrześniu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie, w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

Spotkanie nt. funduszy europejskich dla przedsiębiorców z powiatu gdańskiego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój biznesu w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej - spotkanie 25 sierpnia w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” organizowane 25 sierpnia 2017 r.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Pomorski Broker Eksportowy Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”, 6 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 6 września 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia działań proeksportowych przedsiębiorców, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie 23 sierpnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie dla początkujących organizowane 23 sierpnia 2017 r., poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w sierpniu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie, w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko!” - Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie organizowane 9 sierpnia 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Wsparcie z Funduszy Europejskich na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w 2017 roku - spotkanie informacyjne w Słupsku, 12 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Wsparcie z Funduszy Europejskich na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w 2017 roku” poświęcone możliwościom wsparcia dla osób w wieku aktywności zawodowej. Spotkanie kierowane jest do osób zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności i kwalifikacji, zarówno tych które pracują, jak też niepracujących. Spotkanie odbędzie się w środę 12 lipca 2017 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 12:15.

Mobilne Punkty Informacyjne w lipcu 2017
Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają w lipcu do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie, w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.
Mobilne Punkty Informacyjne w czerwcu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie, w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Wsparcie dla osób 50+ – perspektywa finansowa 2014–2020”, 29 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 29 czerwca 2017 r., poświęcone możliwościom wsparcia dla osób powyżej 30. roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014–2020.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Gminie Potęgowo

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na stoisko informacyjne podczas  Dni Otwartych  Funduszy Europejskich w Gminie Potęgowo w dniu 18 maja.

Mobilne Punkty Informacyjne w maju 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu informacyjnego w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań zapraszają w kwietniu na indywidualane spotkania osoby zainteresowane Funduszami Europejskim do Kolbud, Gdyni, Dębnicy Kaszubskiej, Bytowie i Borzytuchomiu.

Mobilne Punkty Informacyjne w kwietniu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu informacyjnego w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań zapraszają w kwietniu na indywidualane spotkania osoby zainteresowane Funduszami Europejskim do Damnicy, Potęgowa, Ustki i Gdyni.

Szkolenie „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 4 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie organizowane dnia 4 kwietnia 2017 r. w Gdyni, poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie jest skierowane przede wszystkich do przedsiębiorców i pracowników sektora MŚP. W ramach szkolenia przewidziano część warsztatową, w związku z czym prosimy o zabranie komputera.

Spotkanie informacyjne w Słupsku pn. „Wsparcie dla Kobiet w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich”, 31 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 31 marca 2017 r., poświęcone możliwościom skorzystania ze wsparcia przez Kobiety ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w szczególności w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Fundusze UE dla planujących założenie działalności gospodarczej - prelekcja podczas Targów Pracy Absolwent Talent Days, 7 marca

Zapraszamy na spotkanie „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” podczas największych Targów Pracy Absolwent Talent Days w dniu 7 marca w godzinach 15:45-16:30, które poprowadzi specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego w Gdańsku.

Szkolenie: „Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich - warsztaty tworzenia biznesplanu”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenia organizowane w dniach 7, 8, 10 i 27 marca 2017 r. poświęcone zasadom tworzenia biznesplanu, szkolenie: „Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich - warsztaty tworzenia biznesplanu”.

Mobilne Punkty Informacyjne w marcu 2017

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu informacyjnego w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań zapraszają w Marcu na indywidulane spotkania osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do Kępic, Dębnicy Kaszubskiej, Nowego Dworu Gdańskiego, Lęborka i Gdyni.

Szkolenia: „Realizacja zasady równości szans i niedyskryminacji oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020”
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych we współpracy z Departamentem Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na szkolenia organizowane w dniach 7, 14, 21, 28 marca 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z tematyką zachowania zasady równości szans i niedyskryminacji osób z niepełnosprawnościami oraz równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.
Spotkanie informacyjne w Dębnicy Kaszubskiej: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, 21 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 21 lutego 2017 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 przez przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 lutego 2017 r. w Urzędzie Gminy w Dębnicy Kaszubskiej, ul. Zjednoczenia 16a, w godz. 10:00-12:15. Zgłoszenia do 20 lutego br.
 

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego. Konkurs 2.2.1. Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne”, 15 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 15 lutego, poświęcone zagadnieniom związanym z ogłoszonym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 konkursem z Poddziałania 2.2.1. Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne.

Mobilne Punkty Informacyjne w lutym 2017

Specjaliści z Lokalnego Punktu informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań zapraszają osoby zainteresowane pozyskaniem środków unijnych w lutym na indywidulane spotkania do Kolbud, Bytowa, Lęborka i Gdyni.

Szkolenie w Lęborku: „Najważniejsze zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, 30 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane dnia 30 stycznia 2017 r. poświęcone zasadom przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Kolbudach: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 7 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 7 lutego 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie jest dedykowane przedsiębiorcom z powiatu gdańskiego.

Spotkanie informacyjne: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020, Słupsk, 31 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców w ramach RPO WP 2014 - 2020 z poddziałania 2.2.1. „Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 31 stycznia 2017 r. w siedzibie LPI FE w Słupsku, przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I)., w godz. 11:00 – 13:15. Zgłoszenia do 30 stycznia.

Dyżur specjalisty dla osób zainteresowanych konkursem organizowanym w ramach Działania 2.2.1., 17 stycznia w Gdyni

Specjaliści z Lokalnego Punktu Informacyjnego w Gdańsku zapraszają osoby zainteresowane udziałem w konkursie o dofinansowanie projektów - Poddziałanie 2.2.1. Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne RPO WP na lata 2014-2020 - na indywidualne konsultacje w dniu 17 stycznia w godzinach od 12:00 do 15:00 w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Spotkanie informacyjne w Lęborku: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, 11 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 11 stycznia 2017 r., poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 przez przedsiębiorców.

Spotkanie informacyjne w Miastku: „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, 18 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 18 stycznia 2017 r., poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Miastka, Bytowa oraz całego powiatu bytowskiego.

Mobilne Punkty Informacyjne w Styczniu 2017

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Zasady przygotowania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków pochodzących z UE w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, spotkanie 12 grudnia w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 12 grudnia poświęcone zasadom przygotowania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z tematyką zachowania równości szans i niedyspkryminacji osób z niepełnosprawnościami oraz równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020, 12 grudnia

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 12 grudnia 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z tematyką zachowania zasady równości szans i niedyskryminacji osób z niepełno sprawnościami oraz równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

„Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne w Gdańsku 16 grudnia

Zamknęliśmy rekrutację na spotkanie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie organizowane 16 grudnia, dedykowane jest przedsiębiorcom.

"Czat z konsultantem" - Zapraszamy do spotkania na facebooku 21 grudnia

Zapraszamy na spotkanie z konsultantem na facebooku, osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania ze środków unijnych w ramach działania 2.2.1 Inwestycje profilowane z Regionalnego Programu Operacyjnego dla woj. Pomorskiego na lata 2014-2020. "Czat z konsultantem" zaplanowano na dzień 21 grudnia w godzinach 9.00-10.00.

Mobilne Punkty Informacyjne na Pomorzu - Grudzień 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza w grudniu wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w czołówce najlepszych Punktów w Polsce!

Miło nam poinformować, iż w raporcie Ministerstwa Rozwoju dot. Analizy Efektywności sieci PIFE, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działajacy przy Agencji Rozwoju Pomorza znajduje sie w czołowce najlepiej działajacych Punktów w Polsce. W badaniu Sieci liczącej aktualnie prawie 80 Punktów w całej Polsce zastosowano głównie kryteria jakościowe m.in. wyniki testów wiedzy, wyniki monitoringu telefonicznego oraz tzw. tajemniczego klienta.

„Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie 7 grudnia

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 7 grudnia, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020 dla organizacji pozarządowych”, 29 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 29 listopada 2016 r., poświęcone zagadnieniom wsparcia organizacji pozarządowych z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, spotkanie informacyjne w Ustce 23 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 23 listopada 2016 r., poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich? - warsztaty tworzenia biznesplanu”, szkolenie w Słupsku 24 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane 24 listopada 2016 r., poświęcone zasadom ubiegania się o wsparcie z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020 dla osób chcących założyć działalności gospodarczą oraz zasadom tworzenia biznesplanu. Szkolenie dedykowane jest dla osób w każdej grupie wiekowej, zarówno przed jak i po 30 roku życia.

„Fundusze UE 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Kolbudach, 8 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 8 listopada, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Środa z Funduszami dla instytucji ochrony zdrowia” - spotkania informacyjne, 9 listopada

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 9 listopada 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem dla instytucji ochrony zdrowia w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w listopadzie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku i Słupsku w ramach prowadzonych działań będą prowadzili konsultacje dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi w Kolbudach, Kobylnicy, Koczygłowach, Nowym Dworze Gdańskim, Gdyni oraz Bytowie.

„Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, spotkanie informacyjne w Słupsku 25 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 25 października 2016 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem osób po 30 roku życia.

„Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” spotkanie w Gdyni, 19 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 19 października 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne w październiku

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku i Słupsku w ramach prowadzonych działań, odwiedzą w październiku miejscowości województwa pomorskiego i w każdej z nich, jednego dnia będą dostępni dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na inwestycje proekologiczne, w tym odnawialne źródła energii”, 5 października

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 5 października 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem dla przedsiębiorców na realizację inwestycji proekologicznych w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Kolbudach: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 29 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 29 września 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Czat z konsultantem Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku - 20 września

We wtorek, 20 września zapraszamy Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenach wiejskich. Podczas czatu będzie można uzyskać informacje na temat warunków ubiegania się o wsparcie. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego FE w Gdańsku w godz. 9:00-10:00. Wystarczy rozpocząć konwersację https://www.facebook.com/Lokalny-Punkt-Informacyjny-Funduszy-Europejskich-w-Gdańsku-362160317317660/

Mobilne Punkty Informacyjne we wrześniu

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych na Pomorzu. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku i Słupsku w ramach prowadzonych działań, odwiedzą miejscowości województwa pomorskiego i w każdej z nich, jednego dnia będą dostępni dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi.

Środa z Funduszami dla instytucji wspierających osoby niepełnosprawne - 7 września br., spotkanie informacyjne

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem instytucji wspierających osoby niepełnosprawne z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 7 września 2016 r. w godz. 10.00 - 13.00 w siedzibach LPI FE w Gdańsku oraz w Słupsku. Zgłoszenia do 5 września.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 31 sierpnia

Zakończyliśmy rekrutację na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w dniu 31 sierpnia 2016 r, poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Osoby zakwalifikowane na spotkanie otrzymają potwierdzenie emailem.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020”, 24 sierpnia

Zakończyliśmy rekrutację na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w dniu 24 sierpnia 2016 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców na rzecz odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

LPI FE w Gdańsku i Słupsku zapraszają w sierpniu do skorzystania z Mobilnych Punktów Informacyjnych

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku i Słupsku, w ramach prowadzonych działań, odwiedzą Gdynię, Kolbudy, Kobylnicę i Smołdzin. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji.

„Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw start-up” - spotkanie 3 sierpnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane 3 sierpnia 2016 r.(środa), poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem młodych firm typu start-up z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 29 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie organizowane 29 lipca 2016 r., poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu bytowskiego, słupskiego i lęborskiego w lipcu br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. W lipcu spotkania odbędą się w Bytowie, w Dębnicy Kaszubskiej oraz w Lęborku.

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdyni, 27 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI). Bezpłatne konsultacje odbędą się 27 lipca 2016 r. (środa), w godzinach 12:00-15:00 w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, ul. 10 Lutego 24.

„Środa z Funduszami" - spotkanie na temat wsparcia młodych osób z Funduszy Europejskich - Gdańsk, 6 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 6 lipca 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem osób młodych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się   w  siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472 D (Olivia Business Centre - budynek Olivia Six).

„Środa z Funduszami" - spotkanie na temat wsparcia młodych osób z Funduszy Europejskich - Słupsk, 6 lipca

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 6 lipca 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem osób młodych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku, przy ul. Portowej 13 B, w budynku Słupskiego Inkubatora Technologicznego.

Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Ustce i Lęborku w czerwcu br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI). Bezpłatne konsultacje odbędą się: 24 czerwca w Urzędzie Miasta Ustka oraz 28 czerwca w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce, 28 czerwca - zakończono przyjmowanie zgłoszeń
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie odbędzie się we wtorek 28 czerwca 2016 r. w godz. 9:00 - 15:30 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy al. Grunwaldzkiej 472D w Gdańsku (Sala 12.13 na 12 piętrze). Zgłoszenia do 24 czerwca 2016 r. Ograniczona liczba miejsc.
Czat z konsultantem LPI FE w Gdańsku, 27 czerwca

W poniedziałek 27 czerwca 2016 r. zapraszamy Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych na rozwój firmy w ramach działań obsługiwanych przez Agencje Rozwoju Pomorza S.A. z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Podczas czatu będzie można uzyskać informacje na temat warunków ubiegania się o wsparcie. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego FE w Gdańsku w godz. 9:00-10:00. Wystarczy rozpocząć konwersację na naszym profilu Facebook.

LPI FE w Gdańsku zaprasza do skorzystania w czerwcu ze spotkań w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Lokalny Punkt Informacyjny w Gdańsku serdecznie zaprasza do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych w miesiącu czerwcu w Kolbudach i Gdyni.

Bezpłatne szkolenie w Słupsku: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, 8 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowane 8 czerwca 2016 r., poświęcone zasadom pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w środę 8 czerwca 2016 r. w godz. 9:00-14:45 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13 B (sala konferencyjna 1 na piętrze).

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i lęborskiego w czerwcu 2016 roku.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w czerwcu br.

„Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych” - spotkanie informacyjne 1 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”, które odbędzie się w Słupsku 1 czerwca.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Fundusze na prace B+R oraz komercjalizację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020”, 2 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom wsparcia prac badawczo-rozwojowych oraz komercjalizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek 2 czerwca 2016 r. w godz.11.00-14.00 w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 (Budynek III, sala F/H na I piętrze). Zgłoszenia do 30 maja 2016 r.
 

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko! Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej”, 20 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 20 maja 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w piątek  20 maja 2016 r. w godz.10.00-13.30 w kawiarni Ciuciubabka w Gdyni przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30.

Spotkanie informacyjne w Ustce: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020” - 17 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020” organizowane w Ustce 17 maja.

LPI FE w Słupsku zaprasza na konsultacje w maju w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w Miastku, Kobylnicy i Lęborku.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - 10 maja

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane 10 maja, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

LPI FE w Gdańsku zaprasza do skorzystania w maju z konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Zapraszamy w maju osoby zainteresowane funduszami unijnymi na bezpłatne spotkania w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych w Sopocie, Nowym Dworze Gdańskim i w Gdyni.

LPI FE w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2014-2020” - 19 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 19 maja na spotkanie informacyjne: „Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2014-2020”. W spotkaniu jako osoby prowadzące będą uczestniczyć pracownicy Regionalnego Punktu Kontaktowego ds. Europejskiej Współpracy Terytorialnej / Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

„Środa z Funduszami" zapraszamy na spotkanie informacyjne 4 maja 2016 r. poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego z funduszy UE

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 4 maja 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie w Gdyni: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie organizowane 21 kwietnia 2016 r. w Gdyni pn. „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”.

„Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie w Bytowie 20 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 20 kwietnia 2016 r. na spotkanie informacyjne: „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”. Spotkanie organizowane jest w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie.

Mobilny Punkt Informacyjny w Gdyni - 20 kwietnia

Zapraszamy 20 kwietnia na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w Gdyni.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla instytucji opieki nad dziećmi do lat 3” - 6 kwietnia

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 6 kwietnia 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego w kwietniu 2016

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego w kwietniu 2016 roku. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

„Wsparcie dla osób 50+ w perspektywie finansowej 2014-2020 ” - spotkanie 31 marca 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 31 marca 2016 r. na spotkanie informacyjne: „Wsparcie dla osób 50+ w perspektywie finansowej 2014-2020 ”.

Mobilne Punkty Informacyjne w marcu w Gdyni, Sopocie i Kolbudach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego. W marcu spotkania z konsultantami w ramach MPI zaplanowano w Kolbudach, Sopocie i Gdyni.

Czat z konsultantem na temat dotacji na badania i rozwój - 30 marca

W dniu 30 marca  od godziny 9.00 do 10.00 czekamy na Państwa na czacie. Tematem rozmowy z konsultantem będzie wsparcie przedsiębiorstw  rozpoczynających i rozwijających działalność B+R w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego FE w Gdańsku. Wystarczy rozpocząć konwersację.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego, lęborskiego i bytowskiego w marcu 2016 roku.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w marcu wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych, organizowane w Lęborku, Ustce i Bytowie.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na rozwój” - 2 marca

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, które odbędą się 2 marca w Gdańsku, Wejherowie, Chojnicach, Malborku i Słupsku.

Mobilny Punkt Informacyjny w Gdyni - 24 lutego i 30 marca

Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku zapraszają na spotkania 24 lutego i 30 marca w godz. 12:30-15:00 do Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Gdyni znajdującego się przy ul. 10 lutego 24.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw” - 23 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 lutego 2016 r. poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i lęborskiego w lutym 2016 roku.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w lutym wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

„Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne 26 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilny Punkt Informacyjny w Gdyni - 27 stycznia

Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku zapraszają na spotkanie 27 stycznia w godz. 12:30-15:00 do Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Gdyni znajdującego się przy ul. 10 lutego 24.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych” - 3 lutego

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają 3 lutego na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem organizacji pozarządowych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i bytowskiego zapraszają w styczniu br.

Konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku zapraszają w styczniu na spotkania, które odbędą się w Bytowie, Dębnicy Kaszubskiej, Ustce.

„Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 13 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”. Spotkanie odbędzie się 13 styczna w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku.

Finansowanie projektów miękkich działalności szkoleniowej i doradczej w nowej perspektywie Unii Europejskiej 2014-2020 - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 29 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na lata 2014-2020 na doskonalenie zawodowe. Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 grudnia 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472D (Budynek Olivia Six, piętro 12), w godz.10.00-13.00.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w Inkubatorze STARTER w dniu 18 grudnia

W piątek, tj. 18 grudnia, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku pełni dyżur w Inkubatorze STARTER przy ul. Lęborskiej 3B w Gdańsku. Zainteresowanych zapraszamy do Inkubatora w godz. 11.00 - 15.00.

Spotkanie informacyjne dla osób 50+ planujących założenie działalności gospodarczej w ramach Funduszy UE 2014-2020, 16 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem dla osób 50+ chcących założyć działalność gospodarczą w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 16 grudnia 2015 r. w Gdyni w siedzibie YMCA przy ul. Żeromskiego 26, w godz.10.00-13.00. Zgłoszenia do 15 grudnia

Czat z konsultantem Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku - 16 grudnia.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w środę 16 grudnia na „Czat z konsultantem” na temat „ Możliwości pozyskiwania funduszy na założenie działalności gospodarczej”. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku w godz. 9:30-10:30.

Fundusze UE na rozwój firmy - czat z konsultantem 14 grudnia

W poniedziałek 14 grudnia zapraszamy Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych na rozwój firmy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Środa z Funduszami dla instytucji ochrony zdrowia - spotkania informacyjne w Gdańsku i Słupsku, 2 grudnia

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji ochrony zdrowia ze środków unijnych w perspektywie na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 2 grudnia 2015 r., w godz. 10:00-13:00, w następujących w Gdańsku - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku przy ul. Arkońskiej 6 (Agencja Rozwoju Pomorza S.A. - budynek A3, sala 005) oraz w Słupsku - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3).

„Projekty międzynarodowe w ramach unijnej perspektywy 2014-2020” - spotkanie 26 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z realizacją projektów międzynarodowych przy wsparciu Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Możliwości finansowania działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020” - spotkanie 25 listopada

LPI FE w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w dniu 25 listopada.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie 20 listopada

LPI FE w Gdańsku zaprasza 20 listopada na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przewidziano część warsztatową.

Spotkanie informacyjne: „Możliwości finansowania działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020” - 19 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Mobilny Punkt Informacyjny dla mieszkańców powiatu lęborskiego w listopadzie br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na inwestycje proekologiczne - spotkanie informacyjne w Gdyni i Słupsku, 4 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem inwestycji proekologicznych w przedsiębiorstwach współfinansowanych ze środków unijnych w perspektywie na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 4 listopada 2015 r., w godz. 10:00-13:00 w Gdyni - w siedzibie Gdyńskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. 10 lutego 24. Zgłoszenia do 2 listopada.

Fundusze europejskie dla organizacji pozarządowych na realizację projektów z zakresu aktywizacji społecznej - spotkanie informacyjne w Gdyni, 15 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi. Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 października 2015 r. w godz. 9.00 - 12.00 w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych, w Gdyni przy ul. 3 maja 27/31. Zgłoszenia do 12 października.

„Fundusze Europejskie krok po kroku - podstawy zarządzania projektami unijnymi”, spotkanie informacyjne Słupsk, 14 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 14 października poświęcone podstawom zarządzania projektami i korzystania ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie dedykowane jest w szczególności młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia do 13 października.

Porozmawiajmy o biznesie! Fundusze Europejskie dla kobiet na doskonalenie zawodowe - spotkanie informacyjne w Gdyni, 13 października

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi dla kobiet zamierzających założyć działalność gospodarczą. Dzieci młodsze będą mogły być przy mamach w trakcie spotkania. Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 października 2015 r. w kawiarni Ciuciubabka, w Gdyni przy ul. Piłsudskiego 30. Zgłoszenia do 12 października. Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi w wieku 2-5 lat.

Środa z Funduszami dla szkół i uczelni - bezpłatne spotkanie informacyjne, 7 października br.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem szkół i uczelni z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 7 października 2015 r., w godz. 10:00 - 13:45, w Sopocie oraz Słupsku. Zgłoszenia do dnia 5 października 2015 r.

Szkolenie dotyczące zasad aplikowania o środki europejskie, realizacji, rozliczania i kontroli projektów unijnych. 30 września, Gdańsk

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku, dotyczące zasad aplikowania i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródeł finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Elementem szkolenia będą warsztaty z przygotowywania wniosku o dofinansowanie projektu. Szkolenie odbędzie się 30 września 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza. Zgłoszenia do 29 września.

Czat z konsultantem 28 września - Jak pozyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój?
Zapraszamy Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego inteligentny Rozwój.
Konsultacje w ramach Mobilnych Punktów organizowane przez LPI FE w Gdańsku. Październik-Grudzień 2015.

Osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Unijnych zapraszamy na bezpłatne konsultacje organizowane w Gdyni, Sopocie, Nowym Dworze Gdańskim i Pruszczu Gdańskim przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Możliwości wsparcia z funduszy UE instytucji kultury oraz przemysłów kreatywnych - spotkanie 30 września w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia instytucji kultury oraz przedsiębiorców działających w obszarze przemysłu kreatywnego i kultury w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej.

Szkolenie dotyczące zasad pozyskiwania i realizowania przez przedsiębiorców projektów unijnych - 23 września, Bytów

Zapraszamy 23 września na szkolenie poświęcone najważniejszym zasadom pozyskiwania wsparcia i realizowania przez przedsiębiorców projektów w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej.

Spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia funkcjonowania samorządów i organizacji pozarządowych z funduszy UE - 22 września, Słupsk

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 22 września na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia funkcjonowania samorządów i organizacji pozarządowych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie poświęcone zasadom pozyskiwania dotacji i realizowania projektów w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 - 18 września, Słupsk

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie poświęcone najważniejszym zasadom pozyskiwania dotacji i realizowania projektów w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie fundusze europejskie dla przedsiębiorców i osób prowadzących działalność rolniczą - 17 września Nowy Dwór Gdański

Zapraszamy 17 września 2015 r. przedsiębiorców oraz osoby prowadzące działalność rolniczą na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej.

Czat z konsultantem „Wsparcie Funduszy Europejskich w obszarze OZE” - 8 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku  8.09.2015r (wtorek)  zaprasza Państwa na „Czat z konsultantem”, na temat: „Wsparcie Funduszy Europejskich w obszarze OZE”.

Spotkanie 9 września „Porozmawiajmy o rozwoju! Fundusze Europejskie dla kobiet na doskonalenie zawodowe”

9 września Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi dla kobiet chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe pn. „Porozmawiajmy o rozwoju! Fundusze Europejskie dla kobiet na doskonalenie zawodowe”

Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i lęborskiego we wrześniu br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych we wrześniu w Lęborku i Damnicy (16 września) oraz w Ustce (25 września).

Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na projekty B+R oraz innowacje, 2 września br.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem przedsiębiorstw na projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacje przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 2 września 2015 r., w godz. 10:00 - 13:45.

Mobilny Punkt Informacyjny w Gdyni - 2 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką dofinansowań ze środków unijnych na dyżur konsultanta, który odbędzie się w środę 2 września w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w godzinach 12.30-15.00. Konsultacje są bezpłatne. Nie ma obowiązku wcześniejszego umawiania spotkania.

„Finansowanie działalności gospodarczej z dotacji unijnych oraz zwrotnych instrumentów finansowych” - spotkanie 25 sierpnia w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Finansowanie działalności gospodarczej z dotacji unijnych oraz zwrotnych instrumentów finansowych” 25 sierpnia w Słupsku.

Fundusze europejskie na działania pro-środowiskowe - spotkanie informacyjne 13 sierpnia
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym Funduszy Europejskich na lata 2014–2020. Tym razem spotkanie dla zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na działania pro-środowiskowe (w tym energii odnawialnej) z funduszy europejskich.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i bytowskiego w sierpniu br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w sierpniu wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych m.in. w Czarnej Dąbrówce i Ustce.
„Środa z Funduszami" - wsparcie na szkolenia - spotkanie dla przedsiębiorców, 5 sierpnia br.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich zapraszają już 5 sierpnia 2015 r. do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu z cyklu "Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020. Tym razem spotkanie dla przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na szkolenia. Gwarantowana również możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Mobilny Punkt Informacyjny w Sopocie, 30 lipca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką dofinansowań ze środków unijnych na dyżur konsultanta, który odbędzie się w czwartek 30.07.2015 w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych (Sopot ul. Marynarzy 4) w godzinach 12.30-15.00. Konsultacje są bezpłatne. Nie ma obowiązku wcześniejszego umawiania spotkania.

Mobilny Punkt Informacyjny zaprasza na konsultacje 27 lipca br. w Lęborku
Zapraszamy osoby zainteresowane pozyskanie Funduszy Europejskich na konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego 27 lipca do Lęborka.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i bytowskiego w lipcu br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Najbliższe spotkania z konsultantami LPI FE w Słupsku, odbędą się w piątek 10.07.2015 r.
„Możliwości finansowania działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020”, spotkanie informacyjne, 30 czerwca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie m.in. o czym należy pamiętać aplikując o środki unijne, dotacje na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, instrumenty zwrotne jako alternatywa dla dotacji oraz pozadotacyjne formy wsparcia nowopowstałych firm. Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2015 r. w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Akademiku Politechniki Gdańskiej w Gdańsku przy ul. Do studzienki 32. Zgłoszenia do 29 czerwca.

„Możliwości pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na doskonalenie zawodowe”- spotkanie informacyjne, 29 czerwiec

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na doskonalenie zawodowe. W programie spotkania m.in. środki unijne na doskonalenie zawodowe, możliwości wsparcia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, oferta instytucji Otoczenia Biznesu związana z doskonaleniem zawodowym.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie, 25 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w czwartek 25 czerwca 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy ul. Arkońskiej 6 w Gdańsku budynek A3, sala 005), w godz. 9:00-15:30.

Spotkania informacyjne „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”, 1 lipca 2015 r.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem organizacji pozarządowych w zakresie aktywizacji społecznej i zawodowej z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 1 lipca 2015 r., w godz. 10.00 - 13.00 w wybranych miejscowościach naszego regionu.

"Czat z konsultantem" - 23 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w najbliższy wtorek, 23 czerwca, zaprasza Państwa na „Czat z konsultantem” na temat możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych w ramach Inicjatywy Jeremie.

Czat z konsultantem Punktu Informacyjnego w Słupsku, 26 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w piątek 26 czerwca zapraszana „Czat z konsultantem” na temat: „ Możliwości pozyskiwania funduszy na założenie działalności gospodarczej”. Na Państwa pytania będą odpowiadać konsultanci Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku w godz. 9:30-10:30. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Wsparcie europejskie na wdrażanie działań pro-środowiskowych (w tym energia odnawialna)”, 25 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia działań pro-środowiskowych, w tym związanych z odnawialnymi źródłami energii ze środków UE 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 czerwca 2015 r. w siedzibie LPI FE w Słupsku, przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I), w godz. 10:00 – 13:00.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Możliwości pozyskania wsparcia na doskonalenie zawodowe” - 22 czerwca
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 22 czerwca na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia dla osób zamierzających pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w celu osiągnięcia lepszej pozycji ekonomicznej i społecznej, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.
Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Możliwości finansowania z Funduszy Europejskich rozpoczęcia działalności gospodarczej” - 19 czerwca
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą przy wsparciu środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego i lęborskiego w czerwcu br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowane w czerwcu br.
Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie dla kobiet powracających na rynek pracy, 9 czerwca br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne " Mama może wszystko!” poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi dla kobiet powracających na rynek pracy. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca br. o godz. 11.00 w Gdyni. Ze względu na duże zainteresowanie zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.
Przygotowujesz projekt dofinansowywany z Funduszy UE? Skonsultuj go w Lokalnych Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.
Informujemy, że nasi konsultanci w ramach działań Lokalnych Punktów Informacyjnych w Gdańsku oraz Słupsku udzielają wsparcia przy przygotowaniu projektów finansowanych z UE. Zapraszamy wszystkich, którzy podczas przygotowania wniosku napotkali wątpliwości związane z generalnymi zasadami obowiązującymi przy aplikowaniu o Fundusze Europejskie.
Środa z Funduszami, 3 czerwca 2015 r.
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji kultury z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania w województwie pomorskim odbędą się w środę 3 czerwca 2015 r., w godz. 10:00 - 13:00.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu słupskiego, lęborskiego i bytowskiego w maju br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowane w maju br.
Spotkanie informacyjne „Perspektywa 2014-2020 – wsparcie na rozwój przedsiębiorstw – przegląd Programów Operacyjnych”, Słupsk, 7 maja br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza przedsiębiorców 7 maja na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom wsparcia inwestycji w firmach z funduszy unijnych w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.
Środa z Funduszami, 6 maja 2015 r.
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z e-administracją i cyfryzacją instytucji publicznych przy wsparciu funduszy europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Odbędą się one 6 maja 2015 r.
Mobilne Punkty Informacyjne w Sopocie, Gdyni, Pruszczu Gd. i Nowym Dworze Gd.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych zaplanowane na II kwartał 2015 r.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu lęborskiego i słupskiego, kwiecień 2015 r.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowane dla mieszkańców powiatu lęborskiego i słupskiego w kwietniu 2015 r.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu lęborskiego i bytowskiego w marcu br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w Lęborku, Bytowie i Tuchomie.
Mobilny Punkt Informacyjny dla mieszkańców powiatu słupskiego w Damnicy, 27 lutego
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w Damincy w dniu 27 lutego br.
„Perspektywa 2014-2020 ze szczególnym uwzględnieniem RPO WP”, spotkanie informacyjne w Słupsku, 24 lutego
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 24 lutego br. Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie m.in. omówienie założeń nowych programów operacyjnych, instrumentów zwrotnych, a także o czym należy pamiętać aplikując o środki unijne oraz o działalności Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.
Mobilne Punkty Informacyjne dla mieszkańców powiatu lęborskiego i bytowskiego w lutym br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w Lęborku, Bytowie i Tuchomiu.
Mobilne Punkty Informacyjne w Sopocie, Gdyni, Pruszczu Gdańskim i Nowym Dworze Gdańskim
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Najbliższe spotkania z konsultantami LPI FE z Gdańska odbędą się w Sopocie, w Gdyni, w Nowym Dworze Gdańskim oraz Pruszczu Gdańskim. Nie prowadzimy zgłoszeń. Czekamy na wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich.
„Możliwości finansowania działalności gospodarczej w latach 2014 – 2020”, spotkanie informacyjne dla osób planujących rozpoczęcie działalności i przedsiębiorców, Gdynia, 27 stycznia br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza osoby planujące założenie działalności gospodarczej i przedsiębiorców na spotkanie informacyjne organizowane 27 stycznia br. w Urzędzie Miasta Gdyni. Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów zwrotnych oraz formom wsparcia publicznego dla początkujących przedsiębiorców.
Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Finansowanie zakładania działalności gospodarczej z różnych źródeł”, 15 stycznia br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 stycznia 2015 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7, sala 121, II piętro.
Lokalny Punkt Informacyjny w Słupsku najlepszy na Pomorzu i drugi w kraju.

Miło nam poinformować, iż prowadzony przez Agencję Rozwoju Pomorza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku wypadł najlepiej na Pomorzu w badaniu metodą Tajemniczy Klient zleconym przez Centrum Projektów Europejskich. Na tle całego kraju Punkt uzyskał drugą lokatę. W ramach przeprowadzonego badania sprawdzano m.in. kwestie przygotowania merytorycznego konsultanta, jego komunikatywność i kulturę osobistą ale również techniczne aspekty związane z wyposażeniem i dostępnością Punktu. Lokalny Punkt Informacyjny w Gdańsku również wypadł bardzo dobrze w badaniu i uzyskał pozytywną rekomendację. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Funduszami Europejskimi zapraszamy do korzystania z usług naszych Punktów.

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie