Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Coaching Cafe, 24 czerwca, godz. 17.30

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza coachów i sympatyków coachingu na spotkanie organizowane w dniu 24 czerwca (środa) 2015, o godzinie 17.30, prowadzone przez International Coach Federation (Oddział Trójmiejski). Spotkanie odbędzie się w Agencji Rozwoju Pomorza SA (Gdańsk-Przymorze, ul. Arkońska 6).

Temat: WAKACJE CZYLI ROK NA PÓŁMETKU

Spotkanie w formie mini-warsztatu, poprowadzi Piotr Ławacz, akredytowany coach ICF na poziomie ACC, Dyrektor Oddziału Trójmiejskiego ICF, trener biznesu, partner rozwoju osobistego, właściciel Pracowni Rozwoju Osobistego WIN, kierownik merytoryczny Studium Akademia Coachingu Biznesowego przy ARP.

Wakacje, to równocześnie „półmetek” roku. I wielu z nas zadaje sobie pytania: Co z moimi planami z początku roku? Jak dobrze przygotować się do „jesieni”? A co z wakacjami? Mają być czasem wypoczynku, odnalezienia równowagi czy szukania „wiatru w żagle”? Jak budować dobrą równowagę pomiędzy pracą, wakacjami, rodziną i wreszcie sobą samym?

 

Spotkanie przeznaczone dla coachów i sympatyków coachingu – członkostwo w ICF nie jest wymagane.

SPOTKANIE POTRAWA OK. 2 – 2,5 GODZINY.
UDZIAŁ  W NIM JEST BEZPŁATNY – NIE WYMAGA CZŁONKOSTWA W ICF

Kontakt: Sabina Szuta, mail: sabina.szuta@arp.gda.pl, tel. 58 32 33 243 - Agencja Rozwoju Pomorza S.A

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie