Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«kwiecień 2018»
P W Ś C P S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

123 wejść
2018.04.20 15:50

Data

22.04.2018

Galeria

Baner

UWAGA!

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

 

Termin: 20.11.2013, godz. 10:00 -14:00

 

Tytuł: Praca dla młodych na Pomorzu

 

Odbiorcy: młodzież, studenci, osoby zainteresowane tematyką biznesową

 

Cześć I Nie wyjeżdżaj-znajdź dobrą pracę na Pomorzu

 

Opis: W trakcie prezentacji będziemy chcieli zaprosić uczestników do poznawania potencjału gospodarczego województwa pomorskiego. Wspólnie przyjrzymy się gospodarce Pomorza i odpowiemy na pytania o najciekawszych ścieżkach kariery w regionie. Mamy nadzieję, że prezentacja zachęci uczestników do związania swojej przyszłości zawodowej z województwem pomorskim, zgodnie z hasłem „Nie wyjeżdżaj – znajdź dobrą pracę na Pomorzu”.

 

Prowadzący: Michał Kacprowicz, Wojciech Tyborowski, Invest in Pomerania, Dział Obsługi Inwestora ARP S.A.

 

Część II  Rekrutacja w Pigułce.  Jak wygląda proces rekrutacji dzisiaj?

 

Opis: W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z trendami rekrutacyjnymi panującymi obecnie na rynku pracy. Jak napisać CV aby zainteresować potencjalnego pracodawcę? Jak pokazać się z najlepszej strony na rozmowie kwalifikacyjnej? Na co zwracać uwagę przy przygotowaniach do  interview? Jak sobie radzić z pytaniami sprawiającymi największą trudność?Jeśli chcesz wziąć los w swoje ręce i odnieść sukces podczas procesu rekrutacyjnego zapraszam na szkolenie, które pozwoli Tobie na zrozumienie zasad rządzących rozmową rekrutacyjn i całym procesem rekrutacji. Zajęcia mają charakter warsztatowy.

 

Prowadzący: Dominika Kułygin, HR Specialist w Geoban

 

 

Część III Warsztat Jak wybrać właściwą ścieżkę zawodową - czy predyspozycje mają znaczenie?

 

Opis: Znajomość swoich mocnych stron i umiejętne pokierowanie własnymi predyspozycjami może pomóc w zdobyciu przewagi na rynku pracy. W trakcie warsztatu dowiesz się, w jaki sposób odkryć własne predyspozycje i talenty. Jakie narzędzia mierzą potencjał i czy warto im ufać.

Wśród młodych ludzi:

Nie wie co chce robić w dorosłym życiu (problem dla 66% maturzystów)

- Boi się, że wybrany kierunek studiów okaże się pomyłką? (50% studentów I roku zmienia kierunek)

Podejmuje decyzję co do profilu klasy bez przekonania o słuszności wyboru? (problem dla 80% gimnazjalistów wybierających liceum).

 

Prowadząca: Anna Ralcewicz - Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz programu MBA HR na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła również podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Personelem oraz Szkołę Trenerów MATRIK. Praktyk z zakresu szeroko rozumianego HRu. Twórca programów rozwojowych, szkoleniowych i adaptacyjnych dla pracowników. Trener, coach i mentor w zakresie umiejętności miękkich takich jak: przywództwo, komunikacja, zarządzanie zespołem, coaching, motywowanie pracowników, negocjacje, sprzedaż. Asesor AC/DC. Zrealizowała szkolenia i projekty doradcze m.in. dla Lyreco Polska S.A., Banku BPH, Biura Karier Uniwersytetu Gdańskiego, Best Choice. Posiada doświadczenie w pracy z branżami: farmaceutyczną, transportową i usługową.

 

 

Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., ul. Arkońska 6 (budynek A3, sala konferencyjna 005 na parterze)

 

Formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego na prezentację pt. "Nie wyjeżdżaj - znajdź dobrą pracę na Pomorzu". Spotkanie jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza SA w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Imię i nazwisko: * 
Wiek: * 
Miejscowość: * 
E-mail: * 
Nr telefonu: * 
Kim jesteś? *
Podaj nazwę szkoły/uczelni/firmy/instytucji: * 
Skąd wiesz o Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). * *Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego