Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Sieć Kreatywnego Biznesu

„Projektujesz i wykonujesz biżuterię, ale nie wiesz jak i gdzie zaprezentować swoją ofertę? Jesteś fotografem, ale nie radzisz sobie z pozyskiwaniem zleceń? Tworzysz gry komputerowe, ale wolisz sprzedać swój pomysł niż założyć własną firmę? Powinieneś zainteresować się projektem Sieć kreatywnego biznesu prowadzonym przez Agencję Rozwoju Pomorza SA.” - przeczytaj cały artykuł o projekcie na Trójmiasto.pl                                                                                                

                                    


 

Projekt zakończony

Sieć Kreatywnego Biznesu to projekt europejski realizowany przez Agencję Rozwoju Pomorza we współpracy z Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz Województwem Pomorskim. Jego głównym celem było opracowanie i pilotażowe wdrożenie nowych form usług kierowanych do sektora przemysłów kreatywnych w województwie pomorskim i kujawsko – pomorskim.

Projekt kierowany był do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw sektora przemysłów kreatywnych, osób fizycznych zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej w ramach sektora przemysłów kreatywnych, oraz przedstawicieli podmiotów wspierających sektor przemysłów kreatywnych (IOB, administracji samorządowej, instytucji kultury, uczelni wyższych, partnerów społecznych itp.)Działania realizowane w projekcie:

 

Więcej na stronie projektu www.kreatywni.arp.gda.pl oraz na profilu na Facebook.
 

Kontakt:
Emilia Drozd - Kochanowicz
tel. 58 32 33 201
e-mail: emilia.drozd@arp.gda.pl

 


Projekt jest realizowany w ramach Funduszy Grantów  na inicjatywy, Program Kapitał Ludzki Poddziałanie 2.2.1 "Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiebiorczości i innowacyjności"  i potrwa do końca listopada 2012 r.


Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie