Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2022

TEMAT PRZEWODNI

Każdego roku wybierany jest jeden temat, na który Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę. To tzw. motyw przewodni ŚTP w danym roku. We wcześniejszych edycjach tematami przewodnimi były: dobre praktyki w nauczaniu przedsiębiorczości, społeczny aspekt biznesu,  różnorodność w przedsiębiorczości, podsumowanie 10 lat przedsiębiorczości w Polsce, tradycja i przyszłość w przedsiębiorczości, biznes bez barier, nowa normalność oraz biznes jutra.

Temat przewodni żaden sposób nie wyklucza innych tematów związanych z rynkiem pracy, biznesem, przedsiębiorczością.

15. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się pod hasłem „Elastyczność bez granic”. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą lepiej reagować na zmieniające się dynamicznie warunki gospodarcze, społeczne czy polityczne.

- Temat ma odzwierciedlenie w tym, co aktualnie dzieje się w biznesie. Pandemia, a potem wojna w Ukrainie pokazała, że nieustannie towarzyszy nam niepewność. Pytanie, jak na kolejne niespodziewane sytuacje powinny przygotować się zarówno firmy, jak i konsumenci - mówi Karolina Tądel.