Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Spotkania i webinary w ramach SPEKTRUM

„Spektrum’owe - LOVE” czyli  „bo do tanga trzeba dwojga”. 1 marca

Choć walentynki już za nami to miłość do biznesu wciąż wisi w powietrzu. Z tej okazji zapraszamy Państwa do udziału w szybkich randkach biznesowych w ramach projektu SPEKTRUM.

Czas otworzyć drzwi na możliwości rozwoju i nawiązywania jeszcze większej liczby cennych kontaktów.

Masz pomysł na rozwój swojego biznesu, ale nie wiesz jak go zrealizować? Potrzebujesz doradztwa ale nie wiesz od czego zacząć? To spotkanie jest dla Ciebie.

Rozwiń pomysł pod okiem ekspertów. Spotkanie będzie okazją do rozmowy z ekspertami o swoim pomyśle. Swoimi radami podzielą się firmy doradcze świadczące Specjalistyczne Usługi Doradcze w ramach projektu SPEKTRUM.

Świadczysz specjalistyczne usługi doradcze, jesteś firmą akredytowaną w systemie SPEKTRUM i chcesz znaleźć odbiorcę swojej usługi? To spotkanie jest również dla Ciebie

 

Jak „Szybkie Randki” wyglądają w praktyce?

W jednym miejscu, o tej samej porze, każdy ma okazję mówić „jeden do jednego”. Każda „randka” trwa 5-10 minut. Podczas „randki” mówimy sobie nawzajem o swoich działaniach, tworząc warunki do dalszej współpracy.

Kogo zapraszamy na randkę?

Spotkanie skierowane do przedsiębiorców MSP z regionu pomorskiego oraz akredytowanych w systemie SPEKTRUM firm doradczych, które ma na celu poszerzenie kręgu biznesowych kontaktów i wygenerowanie możliwości współpracy.

Ilość miejsc na spotkaniu zarówno dla firm jak i Instytucji Otoczenia Biznesu świadczących usługi doradcze jest ograniczona. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten……idzie na randkę ”

Gdzie i kiedy odbędzie się randka?

Termin: 1 marca, 10:00-14:00

Miejsce: w strefie O4 Coworking | Olivia Centre Budynek Olivia Four  

Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk


Formularz zgłoszeniowy poniżej

Termin zgłoszeń: 28.02.2023 r.

Zapraszamy!


Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.

Formularz dla IOB

Firmy doradcze przyjmujemy na listę rezerwową. Mamy już nadkomplet zgłoszeń


Formularz dla MSP