Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Jak wprowadzić wolontariat pracowniczy w mojej firmie? WEBINARIUM:18 maja 2022, godz. 10:00-12:30. REJESTRACJA UDZIAŁU

Konflikt zbrojny w Ukrainie wpłynął na wiele aspektów prowadzenia biznesu w Polsce. Uruchomił także niespotykaną dotąd falę bezinteresownej pomocy. Zachęcamy do udziału w trzecim, bezpłatnym webinarium na temat wspierania pracowniczego wolontariatu.

Webinarium poprowadzi Izabela Dyakowska, prezeska Fundacji Instytut Wolontariatu Pracowniczego, współtwórczyni ruchu społecznego zaangażowania pracodawców w Polsce.

Z wykształcenia politolog społeczny, na Liście 50 Kobiet Polskiego CSR opublikowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Od 20 lat podejmuje i rozwija międzysektorowe partnerskie inicjatywy z udziałem wolontariatu, stanowiące przestrzeń do budowania kapitału społecznego w działaniu, w sytuacjach pomagania, w tym do umacniania relacyjnej kultury organizacyjnej opartej o wartości, współpracę i zaufanie w nurcie nowej filozofii pracy.

Współautorka systemowych programów społecznych włączających i rozwijających wolontariat także w sektorze służby zdrowia, edukacji, pomocy społecznej, NGO’s. Certyfikowana trenerka organizacji pozarządowych i biznesu. Autorka wielu tematycznych publikacji, autorskich warsztatów, wykładów na wyższych uczelniach, korporacyjnych, lokalnych i ogólnopolskich strategii i polityk społecznego zaangażowania.

Konsultantka programów i projektów społecznych w nurcie ekonomii współpracy i zrównoważonego rozwoju. Zaangażowana w rozwijanie partycypacji społecznej, synergii rozproszonych działań prospołecznych w środowisku pracy i społecznościach lokalnych opartych o międzysektorowe partnerstwa.


Spotkanie pn. "Jak wprowadzić wolontariat pracowniczy w mojej firmie?" organizujemy 18 maja br. w godz. 10:00-12:30.


Zapraszamy do udziału. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
webinar

Jak wprowadzić wolontariat pracowniczy w mojej firmie?
18 maja 2022, godz. 10:00-12:30

 

*
 
*
 
*
 
*
 
*
 
 
 

Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Ochrona danych 
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 472 D, 80-309 Gdańsk. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji szkolenia/konferencji/wydarzenia, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji szkolenia/konferencji/wydarzenia, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: rodo@arp.gda.pl.

ZGODY

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu on-line przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D, jako administratora danych osobowych, w celach organizacyjnych (w tym marketingu bezpośrednio związanego z wybranym szkoleniem), zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 
*

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji e-mailowo o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. (w tym newslettera) z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 

Wyrażam zgodę na informowanie telefonicznie o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 
 

* - pole wymagane


wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie