Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Seminarium dla firm z branży turystycznej, poświęcone działaniom w ramach projektu SB WELL - Wellbeing Tourism in the South Baltic Region - Guidelines for good practices & Promotion. Agencja Rozwoju Pomorza. 28 czerwca.

Serdecznie zapraszamy branżę turystyczną sektora MSP na seminarium, poświęcone działaniom w ramach projektu SB WELL - Wellbeing Tourism in the South Baltic Region - Guidelines for good practices & Promotion.

 Seminarium odbędzie się 28 czerwca w godz. 12:30 - 16:00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza, w sali konferencyjnej na 12 piętrze.

Część poranna będzie poświęcona grantom dla mikro i małych przedsiębiorstw turystycznych, które ucierpiały w czasie pandemii.

Natomiast po przerwie kawowej, będą Państwo mieli okazję posłuchać uczestników naszych wizyt studyjnych, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i podzielą się z Państwem swoimi obserwacjami.

Następnie dowiecie się Państwo jak dołączyć do naszego Atlasu Wellbeing, po to, by w czasie przerwy móc poznać innych przedsiębiorców branży turystycznej, działających na Pomorzu. 

Poniżej program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Seminarium dla firm z branży turystycznej, poświęcone działaniom w ramach projektu SB WELL - Wellbeing Tourism in the South Baltic Region - Guidelines for good practices & Promotion.

Agencja Rozwoju Pomorza.
28 czerwca 2022 r.

godz. 12:30

*
 
*
 
*
 
*
 
*
 
 

Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. 

ZGODY

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu on-line przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D, jako administratora danych osobowych, w celach organizacyjnych (w tym marketingu bezpośrednio związanego z wybranym szkoleniem), zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 
*

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji e-mailowo o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. (w tym newslettera) z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 

Wyrażam zgodę na informowanie telefonicznie o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

* - pole wymagane


wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie