Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

BIZNES Z GŁOWĄ. JAK SIĘ POROZUMIEĆ GDY INNA CHEMIA?

"Kiedy czasami zdam sobie sprawę z olbrzymich konsekwencji całkiem małych rzeczy…nie mogę odeprzeć myśli…że małych rzeczy nie ma."
Bruce Barton

Umiejętność prowadzenia własnego biznesu to także skuteczne porozumiewanie się z ludźmi. Niekiedy się zdarza, ze na decyzję o podjęciu współpracy  z klientem wpływa jakość zbudowanej przed chwilą relacji.

Na początku swojej drogi w biznesie zasadne wydaje się  znalezienie  odpowiedzi na pytanie :  Z jakimi osobami potrafię się dogadywać  , kogo wziąć do  współpracy?  ? Oraz których klientów potrafię przekonać do współpracy ze mną? 
Warsztat „Biznes z Głową” nie tylko wskazuje narzędzia, które rozwijają umiejętność  budowania kontaktu  i radzenia sobie z oporem, ale równocześnie pokazuje błędy, które są bardzo często popełniane, gdy  nie potrafimy zjednać sobie  innych .

Uczestnicy warsztatu uzyskają odpowiedzi na następujące pytania:

 • Jak budować kontakt z kimś, kogo słabo znam? Jak wzbudzić w nim sympatię do siebie? 
 • Jak pozyskać  w relacji kogoś, kto „nadaje na innej fali” i  jest „inny”. 

PROWADZĄCY:

Magdalena Sadowska Pawlak

 • sadowska

Coach i trener zawodowy,  psycholog zarządzania. Wrocławianka.  Były wykładowca w Zakładzie Psychologii Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz w Polsko-Amerykańskim Studium Komunikacji Społecznej. Członek World Association for Case Method Research & Case Method Application WACRA.

Od 2009 roku certyfikowany coach International Coaching Community, od 2013 Dyrektor Izby Coachingu na Pomorzu.  Z coachingiem zwiazana zawodowo – w biznesie pracuje w oparciu o systemowe podejście do organizacji. coaching rozwojowy  ICC, coaching wg Blancharda - on the job - dopasowany do poziomu dojrzałości pracownika. Prowadzi coachingi dla wyższej i średniej kadry menedżerskiej

Trener biznesu od 1993 roku – najpierw związana z warszawską firmą szkoleniową, specjalizującą się w obsłudze  francuskich korporacji, od kilku lat trener GFKM w Gdańsku. Obecnie jako ekspert ,superwizortrenerów biznesu i opiekun  projektów wdrażania zmian organizacyjnych Certyfikat Training for Trainers - Management for Development Foundation (Holandia) w kooperacji z Funduszem Współpracy.

Dawna autorka cyklicznego programu telewizyjnego OTV Wrocław, poświęconego psychologicznym problemom zarządzania.  
Uzyskała tytuł „Wykładowca Roku 1998/1999” w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.  Występuje na licznych konferencjach, recenzuje książki, bierze udział jako ekspert w  audycji Radia Gdańsk „ Radio nocą”. Klienci cenią ją za to że „otwiera w głowie okna“.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

KONTAKT:

Łukasz Rokicki
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 58 32 33 203
E-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

 • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie