Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Dlaczego powinieneś sprzedać firmę?

„Naszymi szkoleniami zmieniamy postrzeganie polskich przedsiębiorców na kwestię tego czym jest firma, również w kontekście ich życia osobistego. Obrazujemy zgubny wpływ sentymentalnego przywiązania do firmy, oraz podpowiadamy jak sobie z nim poradzić.

Pokazujemy, jak można uzyskać  wartość tu i teraz poprzez sprzedaż przedsiębiorstwa. Pokazujemy jak zmaksymalizować osobiste korzyści wynikające z założenia i rozwinięcia firmy.”

PROGRAM SPOTKANIA:

1. Wprowadzenie
- Co sprawiło, że zajmujemy się sprzedażą firm i jak do tego doszło?

2. Po co mamy firmy?
- co kieruje przedsiębiorcami przy zakładaniu firm
- co myślą po 5 latach
- co myślą po 15 latach
- co myślą po 30 latach

3. Czego szukają kupujący.
- cechy atrakcyjne
- cechy zniechęcające
- cechy wykluczające

4. Skutki sprzedaży firmy dla właściciela
- realizacja zysku
- wolny czas
- szacunek
- nowe możliwości
- bardziej wartościowa firma

5. Q&A pytania i odpowiedzi 15 minut

6. Podsumowanie 5 minut

 

PROWADZĄCY:

Paweł Korycki

  • Korycki 3 FHD

To przede wszystkim przedsiębiorca. Współzałożyciel i Członek Zarządu Grupa Profit Plus S.A. organizacji zajmującej się sprzedażą firm. W życiu poszukuje nowych okazji i przyszłościowych rozwiązań. Był właścicielem kilkunastu biznesów z różnych branż. Prowadzi bloga oraz podcast “Przedsiębiorca i Firma” na www.pawelkorycki.pl. Redaktor w Businessman today oraz autor wielu publikacji biznesowych.  Jego zdaniem w biznesie najważniejsza jest pokora i ciągła nauka. Interesuje się psychologią i zarządzaniem. Obecnie skupia się na sprzedaży firm swoich klientów oraz wspieraniu ich w budowie firm na sprzedaż. 

Maciej Stępa

  • Maciek

“Pomagam klientom sprzedawać ich firmy. Zarobienie pierwszego miliona złotych na giełdzie nauczyło mnie, że prawdziwa satysfakcja płynie tylko z realnie wykonanej pracy. Utrata spadku nauczyła mnie pokory. Harcerstwo nauczyło mnie służby. Doświadczenia zawodowe ze świata korporacji otworzyły mi oczy na możliwości biznesu. Pięć kierunków studiów nauczyło mnie szanować ludzi za to kim są, a nie za to jakie mają dyplomy. Wierzę głęboko w to, że prawdziwy lider to ktoś kto wszystkim służy. Jestem zwolennikiem tezy, że „jeśli chcesz zarabiać musisz nauczyć się dawać”. Wszystkie moje dotychczasowe nauki i doświadczenia wykorzystuję prowadząc i współtworząc firmę doradczą Profit Plus, a moim prawdziwym CV są przede wszystkim firmy  którym pomogłem się rozwinąć lub sprzedać, oraz ludzie, którym pomogłem zrealizować biznesowy potencjał”

Współzałożyciel spółki Grupa Profit Plus S.A. zajmującej doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy w Polsce. Doradza i wspiera partnerów, klientów i współpracowników w budowaniu efektywnych organizacji. Jest doświadczonym przedsiębiorcą, współwłaścicielem kilku spółek.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

KONTAKT:

Łukasz Rokicki
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 58 32 33 203
E-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie