Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

"FIND YOUR ENERGY" warsztat zarządzania stresem wg nowatorskiej metody Tension Release Exercises


„W życiu mamy tyle stresu, na ile sobie pozwolimy”.

Stres jest z nami każdego dnia: w pracy , w domu , na urlopie… Stres może wpływać na nas pozytywnie lub destrukcyjnie . Jeżeli jesteśmy tego świadomi możemy sięgnąć po działania zaradcze.

Na warsztacie Find Your Energy pokażemy nowatorską metodę pracy z ciałem Tension Release Exercises, która pomaga lepiej i zdrowiej funkcjonować w czasach presji , nadmiernej ilości obowiązków i odpowiedzialności.

Tension Release Exercises to opracowana przez dr David'a Berceli'ego metoda, która sięga po atawistyczny odruch jakim jest drżenie. W trakcie stresującego doświadczenia to zjawisko pojawia się jako atawistyczny odruch obronny. Drżenie w warunkach komfortowych pozwala ciału rozładować nadmiar ładunku we wszystkich układach ciała, na poziomie fizjologicznym, neurologicznym i psychologicznym.

W trakcie warsztatu doświadczymy wiele prostych narzędzi uwalniania napięć w ciele, których utrzymanie zwykle kosztuje nas mnóstwo energii. Organizm pozbawiony bólów zdrowieje,  jesteśmy bardziej odporni i mamy więcej sił.  Wiedza na temat procesów zachodzących w naszym organizmie pozwalana na świadome zarządzanie własną energią, które zabezpiecza nas przed wypaleniem i brakiem zdrowia.

Zapraszamy Wszystkich , którzy mają odwagę na nowe doświadczenia na poziomie ciała , emocji i umysłu.

 

PROWADZĄCA:

Magdalena Kwaśniewska - Tafel -  psychoterapeuta, ExecutiveCoach, trener w zakresie zarządzania stresem. Menedżer z 15-letnim stażem. Specjalista w projektowaniu systemów motywacyjnych, synchronizacji celów biznesowych i personalnych przy wykorzystaniu własnego potencjału siły i energii.  Współautorka nowatorskiego programu rozwojowego dla kadry menedżerskiej "Find Your Energy" bazującego na metodzie Tension Release Exercises. Pasjonatka pracy z ciałem jako nieodzownego elementu wzmocnienia umysłu. Obecnie współtworzy sopockie Centrum Rozwoju RemediuM.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

KONTAKT:

Łukasz Rokicki
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 58 32 33 203
E-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie