Aktualności

Bezpłatne webinarium „Przedsiębiorco sprawdź jak zaoszczędzić ? Wsparcie na wdrożenie efektywności  energetycznej w firmie”. 24 marca br.

Rosnące koszty energii elektrycznej i ogrzewania mogą znacząco obciążyć budżety firm. Przedsiębiorcy w poszukiwaniu skutecznych, długofalowych rozwiązań mogą otrzymać wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwiązania związane z ekoefektywnością energetyczną, które pomogą wprowadzić oszczędności.

Zapraszamy przedsiębiorców, chcących  skorzystać z doradztwa podczas podejmowania działań na rzecz podniesienia efektywności energetycznej, takich jak przeprowadzenie audytu lub inwestycji, czy również w procesie ubiegania się o dofinansowanie na działania w tym obszarze.

W trakcie webinaru zostanie przedstawiona oferta doradztwa energetycznego oraz aktualne formy i środki finansowania inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i OZE, dostępne na terenie województwa pomorskiego.


Spotkanie odbędzie się  24 marca 2022r. w godzinach 10:00 - 11:15 na platformie ZOOM.

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do 23 marca 2022r.

Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie zapisu na listę uczestników oraz link do spotkania, który będzie wysłany najpóźniej w dniu wydarzenia tj. 24.03.2022r.


Wymagania techniczne: 
- aby wziąć udział w webinarium należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client  (https://zoom.us/download) lub pobrać ją na telefon 
- zalecamy korzystanie ze stałego łącza internetowego i przeglądarki Chrome


PROGRAM SPOTKANIA

24 marca 2022, godz. 10.00-11.15

10.00-10.05 Wprowadzenie w tematykę spotkania
Punkt Informacyjny Agencji  Rozwoju Pomorza  w Słupsku

10.05-10.45 Środki Funduszy Ochrony Środowiska służące wsparciu przedsiębiorców
Marcin Gregorowicz – kierownik Działu Doradców Energetycznych
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

10.45-11.00 Finansowanie instalacji wytwarzających energię ze źródeł odnawialnych – wsparcie w formie Pożyczki OZE

Sławomira Łukowska – specjalista ds. finansowania, doradca klienta
Pomorski Fundusz Pożyczkowy

11.00-11.15 Sesja pytań i odpowiedzi

11.15 Podsumowanie i zakończenie webinarium

PLATFORMA: Zoom
ORGANIZATOR: Punkt Informacyjny ARP w Słupsku 

KONTAKT:
Olimpia Klamann i Aneta Kurzyńska
Punkt Informacyjny ARP w Słupsku
tel. 59 714 18 44
punkt.slupsk@arp.gda.pl

Przedsiębiorco, sprawdź, jak zaoszczędzić ? Wsparcie na wdrożenie efektywności energetycznej w firmie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

*
 
 
*
 
*
 
*
 
 
 

Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Ochrona danych 
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 472 D, 80-309 Gdańsk. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji szkolenia/konferencji/wydarzenia, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji szkolenia/konferencji/wydarzenia, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: rodo@arp.gda.pl.

Wyrażenie zgody

 
*

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu on-line przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D, jako administratora danych osobowych, w celach organizacyjnych (w tym marketingu bezpośrednio związanego z wybranym szkoleniem), zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji e-mailowo o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. (w tym newslettera) z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 

Wyrażam zgodę na informowanie telefonicznie o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.


Wstecz