Aktualności

Bezpłatne webinarium - „Przedsiębiorczość jest kobietą. Fundusze europejskie i nie tylko na dobry początek biznesu”, 10 listopada

Celem spotkania jest przedstawienie zagadnień związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz uzyskaniem wsparcia na szkolenia, doradztwo lub zmianę kwalifikacji zawodowych. 

Spotkanie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku odbędzie się w środę 10 listopada 2021 r. od 10.30 do 12.15 on-line za pośrednictwem platformy zoom. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres gdansk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem telefonu 58 32 33 106 do 9 listopada  2021 roku. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. 

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Dla kogo

Dla wszystkich Pań zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz uzyskaniem wsparcia na szkolenia,  doradztwo lub zmianę kwalifikacji zawodowych. 

Program spotkania

Na spotkaniu będziemy mówić m.in. o tym:

  • Jak uzyskać Fundusze Europejskie na założenie biznesu, szkolenia oraz doradztwo.
  • Jak sfinansować i zrealizować pomysły społeczne.
  • Jak zbadać potrzeby klienta „Empatyzacja klienta”.
  • Coworking – czy to przestrzeń i rozwiązanie dla mnie.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Al. Grunwaldzka 472 D / Olivia Business Centre - budynek Olivia Six
80-309 Gdańsk
tel.: 58 323 31 06, 58 323 32 28
e-mail gdansk.pife@pomorskie.eu

Wstecz