Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Usługa brokera zagranicznego - projekt zakończony

  • Zest. nowe

Broker Zagraniczny - wyniki konkursu

Zakończona została ocena wniosków złożonych przez przedsiębiorstwa do konkursu na skorzystanie z usługi Brokera zagranicznego – systemu informacji o rynkach zagranicznych w 2022 r., działania realizowanego w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”. Zapraszamy do zapoznania się z listą pozytywnie ocenionych wniosków.

Ruszył konkurs! Trzecia odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Termin składania wniosków do 31 sierpnia 2021 r.

Dostarczanie firmom specjalistycznych informacji o interesujących je rynkach zagranicznych, pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą – ruszyła trzecia odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Termin składania dokumentów konkursowych upływa 31 sierpnia 2021 r.

Broker zagraniczny - wyniki konkursu

Zakończona została ocena wniosków złożonych przez przedsiębiorstwa do konkursu na skorzystanie z usługi Brokera zagranicznego – systemu informacji o rynkach zagranicznych w 2020 r. i 2021 r., działania realizowanego w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”. Zapraszamy do zapoznania się z listą pozytywnie ocenionych wniosków.

Zmiany zasad udziału w konkursie i usługach Brokera zagranicznego

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją związaną z epidemią COVID 19, aby ułatwić firmom skorzystanie z usługi brokera zagranicznego, z dniem 22 kwietnia 2020 r. wprowadziliśmy zmiany w konkursie i w zasadach realizacji usług. Zmianie uległ Regulamin konkursu oraz wzór umowy na skorzystanie ze wsparcia, a konkurs potrwa do 30 czerwca 2020 r. Planowo usługa zostanie zrealizowana do końca maja 2021 roku.

Ruszył konkurs! Druga odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Termin składania wniosków do 30 czerwca 2020 r.

Dostarczanie firmom specjalistycznych informacji o interesujących je rynkach zagranicznych, pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą – ruszyła druga odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Termin składania dokumentów konkursowych upływa 30 czerwca 2020 r.

Usługa brokera zagranicznego wyniki rekrutacji

Zakończono ocenę wniosków złożonych przez przedsiębiorstwa do konkursu na skorzystanie z usługi Brokera zagranicznego – systemu informacji o rynkach zagranicznych, działania realizowanego w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.  Z usługi brokera eksportowego będzie mogło skorzystać 21 firm, które posiadają potencjał eksportowy stwierdzony na podstawie informacji zawartych we wnioskach oraz wyników badania Proeksport, prowadzonego przez Brokerów lokalnych.

Broker Zagraniczny nowa usługa dla pomorskich firm zainteresowanych eksportem. Rusza konkurs. Termin składania dokumentów - 22 marca 2019 r.

Dostarczanie firmom informacji o wybranych przez nie rynkach zagranicznych, pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą – to nowy obszar działań w naszym projekcie. Rusza konkurs dla firm chcących otrzymać wsparcie w postaci bezpłatnej usługi Brokera zagranicznego. Termin składania dokumentów konkursowych upływa 22 marca 2019 r.

drukuj całą stronę