Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

NCBR dla Firm - spotkanie w Gdańsku, 16 października

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców po raz kolejny na bezpłatne spotkanie NCBR dla Firm! Na spotkaniu można dowiedzieć się jak uzyskać dofinansowanie na rozwój firmy!

NCBR dla Firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców, na których uczestnicy będą mogli poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ze środków Funduszy Europejskich dla rozwoju Państwa biznesu. Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Państwa firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

KIEDY: 16 października, g. 10:00-13:00

GDZIE: Inkubator Starter, ul. Lęborska 3D, Gdańsk

AGENDA: https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-gdansku2/

ZAPISY: wymagana rejestracja poprzez formularz online - https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-gdansku2/ 


Wychodząc naprzeciw potrzebom firm NCBR wprowadziło proste zasady ubiegania się o dofinansowanie w konkursach Programu Inteligentny Rozwój (POIR), m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowania i ogólne zasady udziału w konkursach POIR, ale przedstawią na konkretnych przykładach jak korzystać ze wsparcia NCBR i Funduszy Europejskich. Odpowiedzą także na wszelkie pytania.

  • data: 2018-10-04

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie