Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Jak zdobyć umysły pracowników i serca klientów, czyli budujemy plan doskonalenia w firmie usługowej - seminarium biznesowe, 20 lutego

Agencja Rozwoju Pomorza i LeanQ Team Sp. z o.o. zapraszają na seminarium biznesowe pn. „Jak zdobyć umysły pracowników i serca klientów,  czyli budujemy plan doskonalenia w firmie usługowej” , które odbędzie się w dniu 20 lutego 2018 r., w Olivia Business Centre, w Olivia Sky Club w godz. 9.00 – 16.00.

Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim menadżerom centrów usług wspólnych i centrów outsourcingu procesów biznesowych, szefom zespołów obsługi klienta, zakupów i zamówień, dyrektorom operacyjnym i właścicielom firm z branży usługowej i tym wszystkim, którzy jako kadra kierownicza odpowiadają za ciągłe doskonalenie procesów biurowych i usługowych.

W ramach seminarium uczestnicy dowiedzą się czym jest koncepcja Lean/Kaizen i w jaki sposób można wykorzystać jej zasoby, by zdobyć umysły pracowników i serca klientów. Zaproszeni eksperci podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w tej tematyce i zaangażują uczestników w budowę planu doskonalenia. Nasi goście – reprezentanci firm z trzech różnych branż, które weszły na drogę Kaizen – opowiedzą swoje historie, pokażą wypracowane rozwiązania i opowiedzą o swoich doświadczeniach podczas ich wdrożenia.

Seminarium stwarza możliwość wymiany doświadczeń oraz pozwoli poznać sprawdzone w praktyce metody wspierające wdrożenie kultury ciągłego doskonalenia w szeroko rozumianych usługach.


Informacje dodatkowe:
Cena: 200 zł netto/osoba (246 zł brutto).
Liczba miejsc jest ograniczona z powodu warsztatowego charakteru seminarium (40 osób). Organizator zastrzega sobie prawo ograniczenia udziału w seminarium do max.  3 osób z 1 firmy z grupy docelowej tematu seminarium.

W celu zapisu na seminarium prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego poniżej. Organizator potwierdzi udział w spotkaniu drogą mailową.

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie