Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Prawo pracy dla przedsiębiorców na śniadaniu biznesowym w Lęborku, 28 marca

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Randstad Polska i Miastem Lębork zapraszają przedsiębiorców z powiatu lęborskiego i całego Pomorza do udziału w bezpłatnym szkoleniu w formie tzw. śniadania biznesowego, które odbędzie się w dniu 28 marca br.

Na śniadanie biznesowe zapraszamy w dniu 28 marca br. godz. 9.15 - 13.00 do Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (dawny ZWAR), zlokalizowanego w Lęborku przy ul. Krzywoustego 1.

W programie szkolenia poruszane będą zagadnienia nt.: zatrudniania cudzoziemców, zmian w prawie pracy, praca tymczasowa, aktualna sytuacja na rynku pracy, a także możliwości pozyskania przez firmy dofinansowania w ramach funduszy unijnych oraz wsparcie w eksporcie.

Jednocześnie zaprezentowane zostaną możliwości współpracy przedsiębiorców w ramach Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i specjalistycznych pracowni Słupskiego Inkubatora Technologicznego. Spotkanie przy wspólnym śniadaniu będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych cennych kontaktów, połączone z poszerzaniem wiedzy o w/w zagadnienia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 


Program oraz rejestracja udziału dostępne są na stronie wydarzenia:

https://sniadaniezparr.evenea.pl/Kontakt:
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
Tel. 59 840 11 73, kom. 609 120 766
e-mail: promocja@parr.slupsk.pl

Organizatorzy: Randstad Polska i Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zarządzająca Słupska Specjalna Strefą Ekonomiczną oraz Słupskim Inkubatorem Technologicznym

Partnerzy: Miasto Lębork, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku i Pomorski Broker Eksportowy - Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

  • data: 2017-03-20

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie