Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

 

WIZJE PRACY PRZYSZŁOŚCI

 

„Szacuje się, że 65% dzieci urodzonych po 2007 roku będzie pracowało w zawodach, które jeszcze nie istnieją. Raport „Inspired Minds Career 2030”, opracowany przez Canadian Scholarship Trust, ma pomóc tym, którzy na rynek pracy  wkroczą dopiero za kilkanaście lat” – w swojej najnowszej publikacji pisze Natalia Hatalska. Wylistowane zawody, których nazwy są dla nas egzotyczne, wymagają zupełnie innego przygotowania od osób w przyszłości  wykonujących te profesje. Jak się dziś przygotować do zmian? Jakie dziś podjąć wyzwania? Jak niezależnie od systemu edukacji szukać możliwości pozyskania odpowiednich kwalifikacji? Czy już dziś na świecie oczekuje się od ludzi pracy w tych zawodach?– to część zagadnień, które poruszymy w czasie spotkania.
 
Główne zagadnienia:
1. Jobs2030
2. Przygotowania do przyszłego rynku pracy
3. Trendy zglobalizowanej gospodarki
 
Korzyści dla uczestników:
- uzyskanie aktualnej wiedzy dot. trendów i przewidywań
- możliwość dyskusji w gronie eksporterów
- wymiana doświadczeń 
 

TERMIN: 14.11.2018 r. (środa), godz. 13:00 - 14:30


MIEJSCE: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Al. Grunwaldzka 472D (Olivia SIX), sala 12.13, 12 piętro


<<<ZAPISZ SIĘ>>>

 

PROWADZĄCY:

ALEKSANDRA HARASIUK
AGENCJA ROZWOJU POMORZA S.A./ POMORSKI BROKER EKSPORTOWY


Absolwentka zarządzania i marketingu, w ramach działalności  Good At Service przygotowywała  i wdrażała kompleksowe rozwiązania związane z obsługą klienta- sprzedaży, komunikacji, technologii. Fanka neurobiologii i socjologii, kultury biznesowej i handlowej oraz polskich przedsiębiorców z lat 20 ubiegłego wieku. Obecnie brokerka eksportowa w Agencji Rozwoju Pomorza, przygotowuje małe i średnie firmy do działań sprzedażowych zagranicą. 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie