Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Banery

1682 wejść
2017.02.21 11:30

Data

21.02.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Logo Fundusze Europejskie Program Regionalny, Logo Urzędu...
Wyjazd na Targi CeBIT, 20-24 marca 2017 r. w Hannoverze

PPNT Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy organizuje wyjazd na Targi CeBIT, które odbędą dniach 20-24 marca 2017 w Hannoverze. CeBIT to jedne z największych targów branży teleinformatycznej i nowych technologii na świecie, adresowane do firm oferujących i poszukujących rozwiązań w zakresie Big Data & Business Inteligence, Business Security, Communications & Networks, IoT, R&D, Virtual and Augumented Reality. Zgłoszenie należy składać osobiście, pocztą tradycyjną lub kurierem do dnia 2 marca 2017 roku

Znajdź partnerów biznesowych na największych targach przemysłowych w Europie Hannover Messe 2017

Razem z Enterprise Europe Network zapraszamy do udziału w Misji Handlowej oraz Spotkaniach brokerskich, które odbędą się w dniach 24-28 kwietnia podczas targów Hannover Messe 2017. Zgłoszenia od 16 lutego do 2 marca 2017 r.

Ruszył drugi nabór zgłoszeń na targi Mobile World Congress w Barcelonie

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugim naborze na wyjazd na Targi Mobile World Congress, które odbędą się w Barcelonie w dniach 27.02.-02.03.2017, organizowanym w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Zgłoszenia do 6 lutego.

Finansowanie aktywności eksportowej - spotkanie w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy, 31 stycznia

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza na organizowane w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy” seminarium dotyczące finansowanie aktywności eksportowej. Uczestnicy seminarium dowiedzą się m.in. gdzie pozyskać środki na rozwinięcie działalności eksportowej, które programy wsparcia eksportowego są najkorzystniejsze dla ich firmy i jak z nich skorzystać. Seminarium odbędzie się 31 stycznia 2017 roku o godzinie 10.00 w Hotelu Scandic Gdańsk.

Spotkanie informacyjne w sprawie targów CeBIT 2017, 27 stycznia

W ramach projektu "Pomorski Broker Eksportowy" zapraszamy wszystkich zainteresowanych wyjazdem na targi CeBIT 2017 w Hannoverze na spotkanie informacyjne. Spotkanie odbędzie się 27 stycznia br. (piątek) w godz. 9.30- 13.00, w PPNT Gdynia, budynek IV - F0.17 (wejście obok Park Cafe). Targi CeBIT (20-24.03.2017) należą do wiodących eventów branży ICT na świecie. CeBIT to nie tylko najnowsze trendy na rynku i networking, ale również największa platforma biznesowa dla start-up’ów SCALE_11. Spotkanie zostanie poprowdzone przez przedstawicieli Deutsche Messe AG w Polsce oraz PPNT Gdynia.

O Brokerze Eksportowym w Radio Gdańsk, 20 stycznia

Zapraszamy na jutrzejszą audycję w Radiu Gdańsku pn. „Ludzie i Pieniądze”. Podczas niej wystąpi nasz Broker Lokalny – Aleksandra Harasiuk i opowie o możliwościach wspierania eksportu pomorskich firm. Audycja rozpoczyna się o godz. 10:00.

Czat z Brokerem Eksportowym, 13 stycznia

Razem z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zapraszamy na czat z Brokerem Eksportowym - Aleksandrą Harasiuk, który odbędzie się 13 stycznia 2017 r. w godzinach 10.00 – 16.00. Czat będzie dostępny na stronie internetowej GCWP.
 

Spotkanie członków „Pracodawców Pomorza” zainteresowanych współpracą z zagranicznymi kontrahentami, 9 stycznia 2017 r.

Zapraszamy na spotkanie członków „Pracodawców Pomorza”, zainteresowanych współpracą z zagranicznymi kontrahentami w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy – system wspierania eksportu małych i średnich firm w województwie pomorskim”. Spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2017 r. w godz. godz. 10.00-12.00 w siedzibie „Pracodawców Pomorza” przy Al. Zwycięstwa 24 w Gdańsku.

Seminarium dedykowane rynkowi chińskiemu, STARTER, 14 listopada

Inkubator STARTER serdecznie zaprasza na organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy seminarium dedykowane rynkowi chińskiemu. Seminarium odbędzie się 14 listopada, o godzinie 9:00, w Inkubatorze STARTER. Wstęp bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona.

Seminarium “(BR)Exit czy (BR)Enter? Poznaj rynek Wielkiej Brytanii!” - 26 października, PPNT w Gdyni

Seminarium “(BR)Exit czy (BR)Enter? Poznaj rynek Wielkiej Brytanii!” - 26 października, PPNT w Gdyni Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza na organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy seminarium poświęcone rynkowi brytyjskiemu pt. “(BR)Exit czy (BR)Enter? Poznaj rynek Wielkiej Brytanii!". Seminarium odbędzie się 26 października 2016 roku w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98), budynek IV, sala F.017. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

I spotkanie z cyklu Klubu Eksportera pn. "Moja przygoda z eksportem!, 28 października

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Klub Eksportera organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Gościem spotkania będzie Właściciel firmy Haveabook Artur Lewandowski, skuteczny menedżer, specjalista w zakresie usług wydawniczych i prepresowych. Od 2008 roku z powodzeniem rozwija sprzedaż eksportową firmy na terenie państw skandynawskich oraz Francji.Spotkanie odbędzie się 28 października w Hotelu Almond w Gdańsku przy ul. Toruńskiej, o godz.10.00. Wstęp bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona.Rejestracja na stronie internetowej www.brokereksportowy.pl

Poszukujemy Brokerów lokalnych

Poszukujemy pracowników na stanowisko Broker lokalny w związku z realizacją projektu Pomorski Broker Eksportowy.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego