Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«kwiecień 2017»
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

2666 wejść
2017.04.20 12:22

Data

23.04.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Logo Fundusze Europejskie Program Regionalny, Logo Urzędu...
Seminarium "E-commerce. Jak sprzedawać dobra konsumenckie w XXI wieku", 26 kwietnia br.

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość”, nasz partner w projekcie Pomorski Broker Eksportowy zaprasza na seminarium dotyczące eksportu dóbr konsumenckich oraz handlu elektronicznego. Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku o godz. godz. 10.00
w Best Western Plus Arkon Park Hotel (Śląska 10, 80-384 Gdańsk), Sala Queens. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Seminarium „Uwarunkowania prowadzenia biznesu na rynku izraelskim”, 11 kwietnia

Zapraszamy na bezpłatne seminarium „Uwarunkowania prowadzenia biznesu na rynku izraelskim”, które odbędzie się w dniu 11 kwietnia w godz. 14.00 – 16.00. Zgłoszenia do 7 kwietnia 2017 r. 

Czat z Brokerem Eksportowym, 7 kwietnia

Zapraszamy na czat z Brokerem Eksportowym na stronie internetowej Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w dniu 7 kwietnia br. w godz. 10.00 - 14.00.

PreSelect USA - spotkanie dla polskich firm zainteresowanych ekspansją na rynek amerykański - 5 kwietnia, Warszawa

Zapraszamy na konferencję dla polskich firm zainteresowanych ekspansją na rynek amerykański. Organizatorami wydarzenia są: Biuro Radcy Handlowego Ambasady Amerykańskiej w Warszawie Polska Agencja Inwestycji i Handlu, a także Miller Canfield, Avitus Group, Citi Handlowy, C.A.S.E. Konferencja odbędzie się 5 kwietnia br. w Centrum Prasowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu przy ul. Bagatela 12 w Warszawie w godzinach 9:30 – 15:00.

Prawo pracy dla przedsiębiorców na śniadaniu biznesowym w Lęborku, 28 marca br.

Zapraszamy przedsiębiorców na śniadanie biznesowe do Lęborka pn. "Prawo pracy w świetle nowelizacji przepisów" organizowane w dniu 28 marca 2017r. godz. 9.30. Organizatorem spotkania jest Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Randstad Polska i Miasto Lębork. Spotkanie odbędzie się w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości (dawny ZWAR) w Lęborku przy ul. Krzywoustego 1.

Zgłoszenia firm z branży spożywczej na Targi SIAL China 2017 - przedłużono termin zgłoszeń do 12 kwietnia br.

Do 12 kwietnia przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń firm z branży spożywczej do udziału w targach SIAL China 2017. W ramach wyjazdu organizowanego w projekcie Pomorski Broker Eksportowy i prezentacji firm na wspólnym stoisku regionu pomorskiego oferujemy m.in. dofinansowanie kosztów wstępu na targi, przelotu, zakwaterowania, kosztów wyrobienia wizy, ubezpieczenia osobowego, informacji o firmie w folderze informacyjnym, opłat targowych, ekspozycji firmy na wspólnym stoisku regionu pomorskiego.

Seminarium "Kluczowe kierunki eksportu", 21 marca 2017 r., Inkubator Starter

W imieniu naszego Partnera w projekcie Pomorski Broker Eksportowy - Inkubatora STARTER zapraszamy na Creative Morning, wydarzenie, które ma na celu ułatwić mikro, małym i średnim firmom mającym siedzibę na terenie województwa pomorskiego nawiązanie współpracy zagranicznej oraz eksportowanie towarów i usług. Creative Morning odbędzie się 21 marca 2017 r. w Inkubatorze STARTER przy ul. Lęborskiej 3b w Gdańsku. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Seminarium z cyklu Eksportowy Prolog "Rynek amerykański: perspektywy i możliwości handlowe dla polskich przedsiębiorców", 16 marca

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza zaprasza na seminarium z cyklu Eksportowy Prolog pt. „Rynek amerykański: perspektywy i możliwości handlowe dla polskich przedsiębiorców”. Seminarium odbędzie się 16 marca br. w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98, Budynek IV, sala F.017

Udział w misji handlowej i spotkaniach brokerskich na największych targach przemysłowych w Europie Hannover Messe 2017 - zgłoszenia do 2 marca br.

Razem z Enterprise Europe Network zapraszamy do udziału w Misji Handlowej oraz Spotkaniach brokerskich, które odbędą się w dniach 24-28 kwietnia podczas targów Hannover Messe 2017. Zgłoszenia od 16 lutego do 2 marca 2017 r.

Błąd w tłumaczeniu jako istotne ryzyko w prowadzeniu biznesu na rynku krajowym i międzynarodowym - spotkanie w ramach cyklu Klub Eksportera, 3 marca

Zapraszamy na spotkanie Klubu Eksportera organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy, którego tematem będzie istota profesjonalnych tłumaczeń prawniczych i finansowych. Na spotkaniu eksperci przybliżą przykładowe błędy w tłumaczeniach i ich skutki, a także przykłady klauzul umownych, które częściowo eliminują skutki braku precyzji. Spotkanie odbędzie się 3 marca w Olivia Business Centre, budynek Olivia Four, w sali konferencyjnej na parterze. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rynek spożywczy w Chinach. Dwudniowe szkolenie - Centrum Informacyjne Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, 7/8 marca

Zapraszamy do udziału w całodniowym szkoleniu oraz konsultacjach pt. "Rynek spożywczy w Chinach. Jak ugryźć Państwo Środka", organizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w dniach 7 i 8 marca 2017 r. w Warszawie.  

Seminarium z cyklu Eksportowy Prolog "Jak współpracować z Iranem - wyzwania, szanse, zagrożenia (?)", 7 marca

Razem z naszym partnerem w projekcie Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza zapraszamy na seminarium z cyklu Eksportowy Prolog "Jak współpracować z Iranem - wyzwania, szanse, zagrożenia (?)", które odbędzie się 7 marca w godz. 11.00 - 14.00.

Spotkania B2B z przedstawicielami firm z Iranu, 7 - 11 marca

W dniach 7 - 11 marca 2017 nasz partner w projekcie, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza w ramach Eksportowego Wydarzenia Gospodarczego organizuje spotkania B2B z przedstawicielami firm z Iranu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 3 marca 2017 r. do godz. 16:00.

Wyjazd na Targi CeBIT, 20-24 marca 2017 r. w Hannoverze

PPNT Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy organizuje wyjazd na Targi CeBIT, które odbędą dniach 20-24 marca 2017 w Hannoverze. CeBIT to jedne z największych targów branży teleinformatycznej i nowych technologii na świecie, adresowane do firm oferujących i poszukujących rozwiązań w zakresie Big Data & Business Inteligence, Business Security, Communications & Networks, IoT, R&D, Virtual and Augumented Reality. Zgłoszenie należy składać osobiście, pocztą tradycyjną lub kurierem do dnia 2 marca 2017 roku

Ruszył drugi nabór zgłoszeń na targi Mobile World Congress w Barcelonie

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugim naborze na wyjazd na Targi Mobile World Congress, które odbędą się w Barcelonie w dniach 27.02.-02.03.2017, organizowanym w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Zgłoszenia do 6 lutego.

Finansowanie aktywności eksportowej - spotkanie w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy, 31 stycznia

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza na organizowane w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy” seminarium dotyczące finansowanie aktywności eksportowej. Uczestnicy seminarium dowiedzą się m.in. gdzie pozyskać środki na rozwinięcie działalności eksportowej, które programy wsparcia eksportowego są najkorzystniejsze dla ich firmy i jak z nich skorzystać. Seminarium odbędzie się 31 stycznia 2017 roku o godzinie 10.00 w Hotelu Scandic Gdańsk.

Spotkanie informacyjne w sprawie targów CeBIT 2017, 27 stycznia

W ramach projektu "Pomorski Broker Eksportowy" zapraszamy wszystkich zainteresowanych wyjazdem na targi CeBIT 2017 w Hannoverze na spotkanie informacyjne. Spotkanie odbędzie się 27 stycznia br. (piątek) w godz. 9.30- 13.00, w PPNT Gdynia, budynek IV - F0.17 (wejście obok Park Cafe). Targi CeBIT (20-24.03.2017) należą do wiodących eventów branży ICT na świecie. CeBIT to nie tylko najnowsze trendy na rynku i networking, ale również największa platforma biznesowa dla start-up’ów SCALE_11. Spotkanie zostanie poprowdzone przez przedstawicieli Deutsche Messe AG w Polsce oraz PPNT Gdynia.

O Brokerze Eksportowym w Radio Gdańsk, 20 stycznia

Zapraszamy na jutrzejszą audycję w Radiu Gdańsku pn. „Ludzie i Pieniądze”. Podczas niej wystąpi nasz Broker Lokalny – Aleksandra Harasiuk i opowie o możliwościach wspierania eksportu pomorskich firm. Audycja rozpoczyna się o godz. 10:00.

Czat z Brokerem Eksportowym, 13 stycznia

Razem z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zapraszamy na czat z Brokerem Eksportowym - Aleksandrą Harasiuk, który odbędzie się 13 stycznia 2017 r. w godzinach 10.00 – 16.00. Czat będzie dostępny na stronie internetowej GCWP.
 

Spotkanie członków „Pracodawców Pomorza” zainteresowanych współpracą z zagranicznymi kontrahentami, 9 stycznia 2017 r.

Zapraszamy na spotkanie członków „Pracodawców Pomorza”, zainteresowanych współpracą z zagranicznymi kontrahentami w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy – system wspierania eksportu małych i średnich firm w województwie pomorskim”. Spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2017 r. w godz. godz. 10.00-12.00 w siedzibie „Pracodawców Pomorza” przy Al. Zwycięstwa 24 w Gdańsku.

Seminarium dedykowane rynkowi chińskiemu, STARTER, 14 listopada

Inkubator STARTER serdecznie zaprasza na organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy seminarium dedykowane rynkowi chińskiemu. Seminarium odbędzie się 14 listopada, o godzinie 9:00, w Inkubatorze STARTER. Wstęp bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona.

Seminarium “(BR)Exit czy (BR)Enter? Poznaj rynek Wielkiej Brytanii!” - 26 października, PPNT w Gdyni

Seminarium “(BR)Exit czy (BR)Enter? Poznaj rynek Wielkiej Brytanii!” - 26 października, PPNT w Gdyni Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza na organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy seminarium poświęcone rynkowi brytyjskiemu pt. “(BR)Exit czy (BR)Enter? Poznaj rynek Wielkiej Brytanii!". Seminarium odbędzie się 26 października 2016 roku w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98), budynek IV, sala F.017. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

I spotkanie z cyklu Klubu Eksportera pn. "Moja przygoda z eksportem!, 28 października

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Klub Eksportera organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Gościem spotkania będzie Właściciel firmy Haveabook Artur Lewandowski, skuteczny menedżer, specjalista w zakresie usług wydawniczych i prepresowych. Od 2008 roku z powodzeniem rozwija sprzedaż eksportową firmy na terenie państw skandynawskich oraz Francji.Spotkanie odbędzie się 28 października w Hotelu Almond w Gdańsku przy ul. Toruńskiej, o godz.10.00. Wstęp bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona.Rejestracja na stronie internetowej www.brokereksportowy.pl

Poszukujemy Brokerów lokalnych

Poszukujemy pracowników na stanowisko Broker lokalny w związku z realizacją projektu Pomorski Broker Eksportowy.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego