Banery

 • Punkt In formacyjny - baner
 • Invest in Pomerania

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2016

Zostań partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016 na Pomorzu!

 • -

Zapraszamy organizacje, instytucje i  firmy do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016.

W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 14-20 listopada 2016 r. Jest to ogólnoświatowa inicjatywa, która ma na celu wspieranie postaw przedsiębiorczych. W tym samym czasie, na całym świecie odbywają się tysiące spotkań i wydarzeń. ŚTP skierowany jest do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości, bez względu na wiek i wykształcenie (np. młodzież, studenci, absolwenci, przedsiębiorcy).

Status Partnera Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, można otrzymać organizując minimum jedno wydarzenie związane z tematyką przedsiębiorczości lub rynku pracy. Katalog wydarzeń możliwych do realizacji jest bardzo szeroki i obejmuje np. spotkania z przedsiębiorcami, szkolenia, seminaria, warsztaty, wykłady z zakresu przedsiębiorczości, konferencje, jak również dni otwarte, gry, konkursy, wystawy, przedstawienia, lekcje oraz wiele innych aktywności. 


Jak zostać Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu?

Oto proste kroki:

 1. Zorganizuj wydarzenie, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości w swoim regionie.
 2. Zarejestruj się na ogólnopolskiej stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl i dodaj zaplanowane wydarzenie - do 31 października 2016 r. (ostateczny termin rejestracji).
 3. Prześlij do regionalnego koordynatora - Agencji Rozwoju Pomorza S.A. szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia oraz logotyp swojej organizacji. Logo i szczegółowy program zamieścimy na stronie internetowej Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu (www.arp.gda.pl
  i profilu Facebook wydarzenia.
  E-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl
 4. Polub „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu” na Facebooku – tam będziemy się również spotykać
 5. Po wydarzeniu podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Chętnie zamieścimy relacje z Twoich wydarzeń na stronie internetowej i Facebooku.

Rejestracja wydarzeń do 31 października 2016 r. 

Informacje o odbywających się w województwie pomorskim wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zamieszczone będą na ogólnopolskiej stronie internetowej wydarzenia www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl, a także na stronie koordynatora regionalnego www.arp.gda.pl oraz profilu Facebook.

Kontakt:
Łukasz Rokicki
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 58 32 33 203
e-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl

Patronat medialny

 • -
 • -
 • -