Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Dni Otwarte Funduszy Europejskich, 12 - 15 maja 2016 r.

Festyny, koncerty, seanse filmowe, zawody, wystawy i gry miejskie, konkursy i zabawy dla całych rodzin – mnóstwo atrakcyjnych wydarzeń znalazło się w programie tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbywać się będą od 12 do 15 maja 2016 r. w całym województwie.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolska impreza promująca efekty unijnych projektów. Organizowana przez Ministerstwo Rozwoju akcja pozwala pokazać szerszemu gronu w ciekawej formie to, co udało się zrealizować dzięki wspólnotowemu wsparciu.  Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego jest współorganizatorem i koordynatorem kampanii w naszym regionie.

A jak to będzie wyglądało? Beneficjenci funduszy europejskich od 12 do 15 maja otworzą drzwi swoich projektów przed mieszkańcami. Dzięki temu każdy będzie mógł pojechać, zobaczyć, a przede wszystkim poznać sposób realizacji i efekty konkretnego unijnego projektu. Żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, prezentacjom dokonań towarzyszyć będą m.in. festyny, koncerty, seanse filmowe, zawody sportowe, wystawy, konkursy i zabawy dla dzieci, gry miejskie oraz spektakle teatralne.

Dni Otwarte to czas wypełniony imprezami, wydarzeniami kulturalnymi, sportowymi i rekreacyjnymi, a jednocześnie okazja do pogłębienia wiedzy o tym, jak bardzo zmieniły się dzielnica, miasto, gmina, powiat, region, a także cały kraj dzięki środkom pochodzącym z funduszy europejskich. Warto skorzystać, zapraszamy!

Kampania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych.

Szczegółowe informacje: www.dniotwarte.eu

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie