Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Dni Otwarte Funduszy Europejskich, 12-15 maja - zaproszenie dla Beneficjentów

Zapraszamy beneficjentów Programów Operacyjnych do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”  organizowanych w dniach 12-15 maja 2016 r.

Zachęcamy do organizacji wydarzeń prezentujących Państwa projekty. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”  stwarzają możliwość udostępnienia szerokiej publiczności zrealizowanego przez Państwa przedsięwzięcia, otwarcie miejsc na co dzień niedostępnych, zaproponowanie zniżek na oferowane usługi czy przygotowanie innych atrakcji. Udział w kolejnej już edycji jest okazją do szerokiej promocji Państwa projektów jako dobrych pomysłów na wykorzystanie Funduszy Europejskich oraz przedsiębiorczych postaw, które mogą stać się inspiracją do sięgnięcia po środki UE.

Poprzednia edycja Dni Otwartych w 2015 r., cieszyła się dużym zainteresowaniem. W czasie trwania akcji odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 200 000 uczestników. Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu 

Do udziału w przygotowanych przez Państwa atrakcjach zachęcać będzie też ogólnopolska kampania promocyjna, ponadto przewidziane są także relacje z niektórych wydarzeń. Akcja posiada swój logotyp, a na stronie www.dniotwarte.eu  udostępnione zostaną szablony materiałów promocyjnych, które będą Państwo mogli wykorzystać podczas organizacji Dni Otwartych w swoim projekcie.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu.

Kontakt:
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego,
Magdalena Lesiewicz, email: m.lesiewicz@pomorskie.eu , tel. (502) 757 251
Anna Mayer, email: a.mayer@pomorskie.eu, tel. (58) 326 82 94.

Warto nadmienić, że z inspiracji Polski w 2016 roku Dni Otwarte Funduszy Europejskich będą akcją ogólnoeuropejską realizowaną w większości krajów członkowskich.

  • data: 2016-03-29

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie