Banery

  • Baner Szkolenia
  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

PIĄTEK - 20.11.2015 (1)

  • -


Termin: 20.11.2015 (Piątek), godz. 09:30-14:30

 

Tytuł: "Coaching dla Przedsiębiorców. Trzy Mini-Warsztaty Coachingowe"

 

Opis:

 

9.30-11.00 Warsztat Grażyny Zalewskiej-Pawlisz;

„Coaching dla Początkujących Przedsiębiorców / Start Upów"

Od czego zależy sukces planowanego przedsięwzięcia? Co zrobić, aby znaleźć i zrealizować taki pomysł na firmę? Pomysł,  który przyniesie nie tylko satysfakcję finansową, ale i da  poczucie spełnienia zawodowego? O drogach docierania do takich rozwiązań, tego jak i kiedy coaching biznesowy może wspierać dynamiczny i satysfakcjonujący rozwój początkujących firm będzie mowa na mini - warsztacie Grażyny Zalewskiej - Pawlisz.

 

11.15-12.45 Warsztat Piotra Ławacza;

„MOTYWACJA PRZEDSIĘBIORCY”

Tworzenie, rozwijanie i prowadzenie firmy jest nieodłącznie związane z motywacją: własną, współpracowników oraz podwładnych. Jak uruchamiać swoją motywację, jak dbać o nią i utrzymywać na dobrym poziomie, jak motywować swoich współpracowników w swoim przedsiębiorstwie - o tym porozmawiamy i popracujemy coachingowo na mini-warsztacie Piotra Ławacza.

 

13.00-14.30 Warsztat Moniki Stankiewicz;

„WYZNACZANIE CELÓW – KOMPETENCJA PRZEDSIĘBIORCY”

Co sprawia, że chętnie pracujesz i widzisz sens swoich działań? Co dodaje Ci skrzydeł każdego dnia? Czy dobrze postawiony cel jest motywatorem?  Jak wyznaczać cele, jak zadbać o zasoby niezbędne do ich osiągnięcia - o tym porozmawiamy i popracujemy coachingowo na mini warsztacie Moniki Stankiewicz.

 

Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., ul. Arkońska 6 (budynek A3, parter, sala konferencyjna 005)

 

Prowadzący: Grażyna Zalewska-Pawlisz, Piotr Ławacz, Monika Stankiewicz, ICF Poland

 

UWAGA!!!

BRAK MIEJSC na spotkanie "Coaching dla Przedsiębiorców. Trzy Mini-Warsztaty Coachingowe" !!!

 

 

***

 

Termin: 20.11.2015 (Piątek), godz. 09:00-15:30

 

Tytuł: Szkolenie: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”

 

Opis: Szkolenie dla osób, które chcą się zapoznać z zasadami aplikowania o środki europejskie, z zasadami realizacji projektów finansowanych z Funduszy Europejskich oraz ze źródłami finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przewidziano część warsztatową.

 

Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., ul. Arkońska 6 (budynek A3, parter, sala konferencyjna 006)

 

Prowadzący: Katarzyna Laskowska i Łukasz Narloch, Dział Rozwoju Przedsiębiorczości, ARP S.A.

 

Formularz zgłoszeniowy:

Zgłoszenia na spotkanie przyjmuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku, tel. (58) 32 33 106, e-mail: gdansk.pife@pomorskie.eu 

 

UWAGA!!!

 

BRAK MIEJSC na szkolenie: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” !!!