Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«grudzień 2018»
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

4634 wejść
2018.12.14 16:06

Data

17.12.2018

Galeria

Baner

Zostań partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu!

Zapraszamy organizacje, instytucje i  firmy do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017. 

W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 13-19 listopada 2017 r. Jest to ogólnoświatowa inicjatywa, która ma na celu wspieranie postaw przedsiębiorczych. W tym samym czasie, na całym świecie odbywają się tysiące spotkań i wydarzeń. ŚTP skierowany jest do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości, bez względu na wiek i wykształcenie (np. młodzież, studenci, absolwenci, przedsiębiorcy).

Status Partnera Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, można otrzymać organizując minimum jedno wydarzenie związane z tematyką przedsiębiorczości lub rynku pracy. Katalog wydarzeń możliwych do realizacji jest bardzo szeroki i obejmuje np. spotkania z przedsiębiorcami, szkolenia, seminaria, warsztaty, wykłady z zakresu przedsiębiorczości, konferencje, jak również dni otwarte, gry, konkursy, wystawy, przedstawienia, lekcje oraz wiele innych aktywności. 


Jak zostać Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu?
 

Oto proste kroki:

  1. Zorganizuj wydarzenie, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości w swoim regionie.
  2. Zarejestruj się na ogólnopolskiej stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl i dodaj zaplanowane wydarzenie - do 31 października 2017 r. (ostateczny termin rejestracji).
  3. Prześlij do regionalnego koordynatora - Agencji Rozwoju Pomorza S.A. szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia oraz logotyp swojej organizacji. Logo i szczegółowy program zamieścimy na stronie internetowej Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu (www.arp.gda.pl
    i profilu Facebook wydarzenia.
    E-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl
  4. Polub „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu” na Facebooku – tam będziemy się również spotykać
  5. Po wydarzeniu podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Chętnie zamieścimy relacje z Twoich wydarzeń na stronie internetowej i Facebooku.

Rejestracja wydarzeń do 31 października 2017 r.  

Informacje o odbywających się w województwie pomorskim wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zamieszczone będą na ogólnopolskiej stronie internetowej wydarzenia www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl, a także na stronie koordynatora regionalnego www.arp.gda.pl oraz profilu Facebook.

Kontakt:
Łukasz Rokicki
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 58 32 33 203
e-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl

Do pobrania:
PATRONAT MEDIALNY:

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego