Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Od konfliktu do rozmowy - przy wigilijnym stole i nie tylko... komunikacja transformatywna w relacjach osobistych i zawodowych. Spotkanie, 18 grudnia

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z cyklu "W Przestrzeni Rozwoju ARP" w dniu 18 grudnia 2019 roku. Spotkanie będzie poświęcone sposobom skutecznego radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi w życiu osobistym, organizacjach i w relacjach z partnerami biznesowymi. Podczas spotkania zajmiemy się reakcjami jakie towarzyszą sytuacjom konfliktowym oraz umiejętnościom wpierającym zamianę konfliktów w konstruktywną rozmowę.

 

Program spotkania:

Część I Skuteczne radzenie sobie z własnymi konfliktami

Warsztat pomoże w lepszym zrozumieniu natury destrukcyjnej i konstruktywnej komunikacji. Konflikty znacznie utrudniają wykorzystanie naszych najlepszych cech i umiejętności, często w momentach, w których są najbardziej potrzebne. Dlaczego tak się dzieje i jak temu sprostać? Podczas spotkania odpowiadamy na to pytanie omawiając:

 • kluczowe elementy transformatywnego modelu komunikacji
 • doświadczenia i powszechne reakcje w konflikcie i trudnej komunikacji
 • równoważenie własnej autonomii i otwartości na innych
 • strategie i umiejętności wspierające zamienianie naszych konfliktów w konstruktywne i produktywne rozmowy

Część II Proaktywne zarządzanie konfliktem w organizacjach i biznesie

Nierozwiązane i nieproduktywne konflikty pochłaniają energię i potencjał organizacji, wpływają negatywnie na atmosferę i zaangażowanie, utrudniając realizację ustalonych celów i zadań. Z kolei badania wskazują, że wzmocnienie odporności pracowników na konflikt i poprawa relacji są kluczowe dla ich dobrego samopoczucia i jakości pracy. Jak budować wartość poprzez systemowe zarządzanie konfliktem? Podczas spotkania odpowiadamy na to pytanie omawiając:

 • znaczenie kultury organizacji dla wykorzystania potencjału różnic
 • wpływ profilaktyki konfliktów na minimalizację kosztów i maksymalizację szans
 • elementy skutecznego systemu zarządzania konfliktem
 • badania porównujące systemy zarządzania konfliktem z procesami formalnymi

 

Prowadzący:

Łukasz Kwiatkowski współpracuje z międzynarodową siecią praktyków skupionych wokół Institute for the Study of Conflict Transformation, a obecnie pełni funkcję koordynatora ISCT w Polsce. Przez wiele odpowiadał za system zarządzania ryzykiem finansowym w dużej grupie kapitałowej. Posiada doświadczenie w budowaniu i rozwoju zespołów, zarządzaniu zmianą i konfliktem w organizacji oraz komunikacji i negocjacji w międzynarodowym środowisku gospodarczym i finansowym. Ukończył studia podyplomowe z mediacji, brał udział w szeregu szkoleń, warsztatów i konferencji w kraju i zagranicą na temat różnych form interwencji w konflikcie. Uzyskał tytuł Certified Transformative Mediator i jest wpisany na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku.

 

Miejsce i czas spotkania:

Warsztaty odbędą  się 18 grudnia w godz. od 17.30 do  20.00, w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza, Olivia Business Centre, Budynek Six, 12 piętro, sala konferencyjna 12.13.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: adam.marynkiewicz@arp.gda.pl


Kontakt:

Adam Marynkiewicz
Dział Konsultingu i Rozliczeń
adam.marynkiewicz@arp.gda.pl
58 32 33 213

 

Aktualnie realizujemy dwu dniowe warsztaty z komunikacji w języku polskim i angielskim: 

drukuj (Od konfliktu do rozmowy - przy wigilijnym stole i nie tylko... komunikacja transformatywna w relacjach osobistych i zawodowych. Spotkanie, 18 grudnia)

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie