Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«wrzesień 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

13470 wejść
2017.09.20 15:34

Data

20.09.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Szkolenia zamknięte

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dedykowanych. Przedstawiona oferta zawiera jedynie propozycje obszarów tematycznych, które możemy zaplanować dla Państwa z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości szkolenia zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym poparte wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia mogą odbywać się w naszej, nowocześnie urządzonej sali szkoleniowej, która dostosowana jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Możemy je też zorganizować we wskazanym przez Państwa miejscu. Każde szkolenie poprzedzone jest dokładną analizą Państwa potrzeb i celów, które chcecie osiągnąć.

Po każdym szkoleniu pozostajemy do Państwa dyspozycji. Oferujemy swoją pomoc i doradztwo w okresie do 1 miesiąca po zakończonym szkoleniu w formie telefonicznej, a do 2 miesięcy po zakończonym szkoleniu w formie mailowej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, w celu ustalenia szczegółów merytorycznych i organizacyjnych szkoleń dopasowanych do Państwa potrzeb i możliwości.

Szkolenia dla biznesu – więcej informacji
Szkolenia dla administracji – więcej informacji

Grudniowa oferta szkoleniowa z cateringiem wigilijnym

Zapraszamy zainteresowane firmy na kolejny grudniowy program szkoleniowy połączony z uroczystym cateringiem wigilijnym. Agencja Rozwoju Pomorza zachęca do wybrania preferowanej tematyki spotkania z naszej listy, bądź poszerzenia jej w zależności od konkretnych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń zapewni Państwu profesjonalne podejście do tematu przez wykwalifikowanych trenerów, a to wszystko w przyjaznych i określonych przez Państwa warunkach.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego