Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Banery

14044 wejść
2017.11.23 15:45

Data

23.11.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Szkolenia zamknięte

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dedykowanych. Przedstawiona oferta zawiera jedynie propozycje obszarów tematycznych, które możemy zaplanować dla Państwa z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości szkolenia zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym poparte wieloletnim doświadczeniem. Szkolenia mogą odbywać się w naszej, nowocześnie urządzonej sali szkoleniowej, która dostosowana jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Możemy je też zorganizować we wskazanym przez Państwa miejscu. Każde szkolenie poprzedzone jest dokładną analizą Państwa potrzeb i celów, które chcecie osiągnąć.

Po każdym szkoleniu pozostajemy do Państwa dyspozycji. Oferujemy swoją pomoc i doradztwo w okresie do 1 miesiąca po zakończonym szkoleniu w formie telefonicznej, a do 2 miesięcy po zakończonym szkoleniu w formie mailowej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, w celu ustalenia szczegółów merytorycznych i organizacyjnych szkoleń dopasowanych do Państwa potrzeb i możliwości.

Szkolenia dla biznesu – więcej informacji
Szkolenia dla administracji – więcej informacji

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego