Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«luty 2018»
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

120846 wejść
2018.02.22 14:15

Data

24.02.2018

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Oferty pracy w ARP S.A.

Agencja Rozwoju Pomorza poszukuje pracownika
do Działu Rozwoju Przedsiębiorczości
w Sekcji Edukacji Regionalnej

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na szkolenia,
  • obsługa klienta przed i po szkoleniu,
  • udział w przygotowywaniu i promowaniu ofert szkoleniowych,
  • wspieranie działań promocyjnych,
  • organizacja i przygotowanie szkoleń,
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych,
  • udział w bieżących pracach sekcji,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie,
  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji z innymi,
  • umiejętność organizacji pracy, planowania i wyznaczania priorytetów,
  • wiedza z zakresu marketingu i praktycznego wykorzystywania narzędzi social media,
  • doświadczenie w sprzedaży, w tym usług szkoleniowych mile widziane
  • biegła znajomość pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover i dofinansowania do karty Multisport

Jak aplikować?

CV i list motywacyjny proszę przesłać na maila katarzyna.moszczynska@arp.gda.pl do dnia 26 stycznia 2018 r. w treści maila wpisując „Praca w DRP – Sekcja Edukacji Regionalnej”.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego