Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«maj 2018»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

123504 wejść
2018.05.25 15:52

Data

27.05.2018

Galeria

Baner

Oferty pracy w ARP S.A.

poszukuje pracownika do Lokalnego Punktu Informacyjnego w Słupsku na stanowisko
specjalista ds. Funduszy Europejskich

Zakres obowiązków:

  • świadczenie usług informacyjnych w tematyce Funduszy Europejskich;
  • organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych i szkoleń z zakresu Funduszy Europejskich
  • zbieranie oraz bieżące aktualizowanie informacji na temat dostępnych programów UE

Wymagania:

Doświadczenie:

- minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w realizowaniu projektów finansowanych z Funduszy Europejskich lub w udzielaniu informacji o Funduszach Europejskich Preferowani będą kandydaci posiadający przynajmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w ww. zakresie.

Wykształcenie:
- wyższe
- preferowane: nauki ekonomiczne, europeistyka lub pokrewne specjalizacje

Kompetencje:
- wiedza z zakresu Funduszy Europejskich
- umiejętności: organizacyjne i analityczne, praca w zespole, bardzo dobra komunikatywność,
- obsługa komputera i oprogramowania biurowego,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Korzyści z pracy:

  • zdobycie doświadczenia w uznanej pomorskiej firmie;
  • współpraca z doświadczonym zespołem;
  • uczestnictwo w szkoleniach dotyczących Funduszy Europejskich;
  • prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do karty Multisport

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Rekrutacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty (CV drogą elektroniczną z dopiskiem o klauzuli o ochronie danych osobowych) na adres: katarzyna.laskowska@arp.gda.pl do dnia 15 czerwca 2018 r. z dopiskiem – rekrutacja Słupsk.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego