Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«październik 2018»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

127021 wejść
2018.10.18 13:48

Data

18.10.2018

Galeria

Baner

Oferty pracy w ARP S.A.
Specjalista do Działu Rozwoju Przedsiębiorczości

poszukuje osoby do pracy na stanowisku
Specjalista
do Działu Rozwoju Przedsiębiorczości

Główny zakres obowiązków:

  • kompleksowe wykonywanie zadań związanych z realizacją projektów międzynarodowych (m.in. zbieranie i opracowywanie informacji nt. turystyki wellbeing, eko-certyfikatów i dostępnych rozwiązań rynkowych, organizacja spotkań i warsztatów dla przedsiębiorstw, działania związane z promocją projektów, w tym promocja w mediach społecznościowych);
  • identyfikacja regionalnych i lokalnych aktorów zaangażowanych w turystykę wellbeing;
  • prowadzenie komunikacji z przedsiębiorstwami biorącymi udział w projekcie;
  • networking z instytucjami i organizacjami związanymi z branżą turystyczną;
  • współpraca przy organizacji wizyty studyjnej w naszym regionie.

Wymagania podstawowe:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • komunikatywność
  • terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolność oraz motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży turystycznej
  • znajomość zasad i procedur dotyczących realizacji projektów współfinansowanych z programów EWT

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy;
  • świadczenia dodatkowe (prywatna opieka medyczna Medicover oraz współfinansowanie karty Multisport);
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

Warunkiem udziału w rekrutacji jest złożenie (scan) wraz z CV wypełnionego i podpisanego Kwestionariusza aplikacyjnego wg poniższego wzoru i przesłanie na adres emilia.drozd-kochanowicz@arp.gda.pl do dnia 31 października 2018r.

Osoba do kontaktu:
Emilia Drozd-Kochanowicz
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 58 32 33 201, emilia.drozd-kochanowicz@arp.gda.pl

Specjalista w Dziale Regionalna Instytucja Finansująca

Specjalista
do Działu Regionalna Instytucja Finansująca

  • kompleksowe wykonywanie zadań związanych z rozliczaniem projektów (w zakresie weryfikacji poniesienia wydatków zgodnie z przepisami prawa i wytycznymi programowymi);
  • kompleksowe wykonywanie zadań związanych z oceną wniosków o dofinansowanie i zawieraniem umów;
  • ocena poprawności procesu udzielania zamówień;
  • prowadzenie korespondencji i innych form komunikacji z podmiotami, które uzyskały dofinansowanie oraz instytucjami wykonującymi zadania w ramach wdrażania i nadzoru RPO WP 2014-2020;
  • prowadzenie analiz w zakresie sprawozdawczości;
  • wprowadzanie danych w systemie SL;

  • dobra znajomość MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista;
  • licencjat;
  • umiejętność analitycznego myślenia;

Oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia w dogodnej lokalizacji;
  • umowę o pracę na czas określony (z możliwością zawarcia kolejnej umowy);
  • pracę w stałych godzinach pracy od 8.00 do 16.00 - poniedziałek – piątek;
  •   system premiowy;
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest złożenie (scan) wraz z CV wypełnionego i podpisanego Kwestionariusza aplikacyjnego wg poniższego wzoru.

Oświadczenia dodatkowe wskazane poniżej Kwestionariusza aplikacyjnego nie warunkują dopuszczenia do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

Mariusz Byczkowski, Zastępca Dyrektora ds. Wdrażania,
Regionalna Instytucja Finansująca,
tel. 58 32 33 134, mariusz.byczkowski@arp.gda.pl

Praktykant w Pionie Wdrażania w Dziale Regionalna Instytucja Finansująca

Agencja Rozwoju Pomorza
poszukuje Praktykanta
do Pionu Wdrażania w Dziale Regionalna Instytucja Finansująca

Zatrudnienie:

  • umowa o odbycie nieodpłatnej praktyki absolwenckiej
  • praca w systemie Pon. – Pt. w godzinach od 8.00 do 16.00

Zakres obowiązków:

  • praca związana z kontrolą wydatkowania środków unijnych,
  • prowadzenie korespondencji z beneficjentami środków unijnych,

Predyspozycje i umiejętności:

  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności aplikacji Word i Excel),
  • staranna, sumienna oraz terminowa realizacja przydzielonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:
CV, podpisany Kwestionariusz aplikacyjny

Magda Bzdzikot - Kierownik Sekcji Kontroli, tel. 58 32 33 274 , magda.bzdzikot@arp.gda.pl lub Łukasz Keczmer - Koordynator Sekcji Kontroli, tel. 58 32 33 241 lukasz.keczmer@arp.gda.pl

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego