Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Oferty pracy w ARP S.A.
Pracownik Działu Projektów Grantowych

Agencja Rozwoju Pomorza SA w Gdańsku
poszukuje pracownika
do Działu Projektów Grantowych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań związanych z oceną wniosków o udzielenie grantu oraz zawieraniem umów o powierzenie grantu,
  • wykonywanie zadań związanych z weryfikacją wniosków  o płatność w zakresie zgodności poniesienia wydatków z przepisami prawa, wytycznymi konkursowymi oraz umową o powierzenie grantu,
  • wykonywanie zadań związanych z kontrolą projektów, które otrzymały dofinansowanie oraz oceną poprawności procesu udzielania zamówień,
  • prowadzenie korespondencji i innych form komunikacji z podmiotami, które uzyskały grant.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • znajomość zagadnień i/lub doświadczenie w pracy związanej z obsługą projektów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej,
  • preferowana znajomość zagadnień związanych z rachunkowością,
  • umiejętność pracy w zespole, posiadanie zdolności organizacyjnych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zdolność oraz motywacja do ciągłego poszerzania kompetencji,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne miejsce zatrudnienia w dogodnej lokalizacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w stałych godzinach od 8.00 do 16.00, poniedziałek – piątek,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest złożenie (scan) wraz z CV wypełnionego i podpisanego Kwestionariusza aplikacyjnego wg poniższego wzoru i przesłanie na adres karolina.graczyk@arp.gda.pl do dnia 5 grudnia 2018r.

Oświadczenia dodatkowe wskazane poniżej Kwestionariusza aplikacyjnego nie warunkują dopuszczenia do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

Osoba do kontaktu:
Karolina Graczyk, Kierownik Działu Projektów Grantowych
tel. 58 32 33 219, karolina.graczyk@arp.gda.pl

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego

  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie