Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«lipiec 2018»
P W Ś C P S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

7709 wejść
2018.07.19 15:31

Data

22.07.2018

Galeria

Baner

Nowa jakość obsługi klienta w Urzędzie

Termin szkolenia:
Do ustalenia

Miejsce:

Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk, Al. Gtrunwaldzka 472 D (budynek Olivia Six)

Koszt szkolenia:

Do ustalenia

Cel szkolenia:

Celem działań warsztatowych jest przygotowanie pracowników do pracy w taki sposób, aby potrafili oni jak najefektywniej obsłużyć klienta wewnętrznego lub zewnętrznego podczas rozmowy, dbając o jego satysfakcję, niezależnie od stylu zachowania się klienta, jak również pewnych ograniczeń proceduralnych urzędu.
Celem szkolenia jest także kształtowanie umiejętności diagnozowania potrzeb klienta w rozmowie, przekazywania informacji w sposób zrozumiały oraz radzenia sobie w tzw. trudnych sytuacjach.

Profil uczestnika:
Pracownicy, których praca związana jest z obsługą klienta, między innymi: pracownicy Punktu Informacyjnego / Recepcji oraz wydziałów i referatów obsługujących bezpośrednio klientów.

 

Zakres tematyczny:

1. Psychologiczne determinanty komunikowania się, czyli dlaczego czasem nie rozumiemy się z klientem? (podstawowe zasady komunikacji).
2. Nasi klienci (definicja klienta).
3. Efektywna rozmowa z klientem.
4. Obsługa klienta przez telefon (głos jako podstawowe narzędzie pracy, specyfika prowadzenia rozmowy, techniki wspomagające efektywność rozmowy).
5. Odmowa lub brak możliwości realizacji prośby klienta jako trudna sytuacja (asertywność w sytuacji odmowy - jak mówić nie?, asertywna prośba).
6. Twój błąd - jak zachować się w przypadku reklamacji, skargi.

 

Metody dydaktyczne:
Zajęcia prowadzone są metodami interaktywnymi. Trener wykorzystuje między innymi gry, ćwiczenia, analizy studium przypadku, prace w podgrupach treningowych, mini – wykłady zilustrowane prezentacją.

Certyfikat:
Każdy z uczestników po zakończeniu zajęć otrzyma certyfikat w języku polskim i angielskim poświadczający udział w szkoleniu.

Powody, dla których warto wziąć udział w szkoleniu:
Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili stosować poznaną wiedzę i ćwiczone umiejętności praktyce. Poprawią osobiste umiejętności w zakresie budowania dobrych relacji z klientem oraz umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Będą potrafili odróżniać typy klientów, efektywnie komunikować się z klientem i unikać błędów w komunikacji.

Kontakt:

Katarzyna Moszczyńska tel. 58 32 33 143 e-mail: katarzyna.moszczynska@arp.gda.pl

 

 

 

Kopiowanie, modyfikowanie i rozpowszechnianie programów szkoleń oraz innych elementów ze strony portalu w całości lub w części, bez zgody autora zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
 

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego