Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«wrzesień 2018»
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

161493 wejść
2018.09.25 09:08

Data

25.09.2018

Galeria

Baner

 [1]  2  3  4  5  6  7  > 

RODO - najczęściej popełniane błędy wdrożeniowe w organizacjach - bezpłatne spotkanie, 2 października br.
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pt. "RODO - najczęściej popełniane błędy wdrożeniowe w organizacjach", które dedykowane jest osobom zainteresowanym tematyką ochrony danych osobowych, w szczególności pełniącym rolę Inspektorów Ochrony Danych Osobowych w firmach i instytucjach. Spotkanie odbędzie się 2 października w godzinach 14:00 - 16:00 w naszej siedzibie. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy.

więcej>>

KURS INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – już we wrześniu br.
Zapraszamy do wzięcia udziału w czterodniowym kursie Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora zgodnie z obowiązującymi przepisami.Zapraszamy do wzięcia udziału w czterodniowym kursie Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora zgodnie z obowiązującymi przepisami.

więcej>>

Problemy z płynnością – być albo nie być Twojej firmy – czyli prawo restrukturyzacyjne od kuchni, 26 września
Zapraszamy 26 września właścicieli firm, zarządy, menedżerów oraz osoby odpowiedzialne za księgowość i finanse na spotkanie na temat możliwości w zakresie poprawy kondycji finansowej przedsiębiorstw daje ustawa Prawo restrukturyzacyjne. Bezpłatne spotkanie organizowane jest w ramach cyklu "W przestrzeni rozwoju ARP".

więcej>>

STUDIA PODYPLOMOWE OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH w praktyce, od 26-27 października br.
Informujemy, że Agencja Rozwoju Pomorza S.A. wraz z Kaszubsko-Pomorską Szkołą Wyższą w Wejherowie w wyniku podjętej współpracy uruchamia Studia podyplomowe ochrona danych osobowych. Zajęcia będą obejmowały dwa semestry zajęć od końca października 2018r. do czerwca 2019r. Zapraszamy do udziału.

więcej>>

Możliwość otrzymania pożyczki na szkolenia, kursy oraz studia podyplomowe
Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami dofinansowania szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych. W zależności od rodzaju dofinansowania oraz siedziby firmy dostępne są różne formy pożyczek lub finansowania kosztów kształcenia zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. To okazja do pozyskania środków na udział w STUDIACH PODYPLOMOWYCH OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH w praktyce, które ruszą 26 października br.

więcej>>

RODO W REKRUTACJI I ZATRUDNIENIU, szkolenie 19 października br.
Zapraszamy na sześciogodzinne szkolenie dotyczące zmian prawnych wynikających z nowych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z nowymi przepisami zmianie ulegnie ponad 130 aktów prawnych, w tym m.in. Kodeks pracy. Podczas szkolenia omówimy nowe obowiązki pracodawców w związku z wprowadzonymi zmianami. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 19 października br.

więcej>>

RUSZA 11. EDYCJA ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Zapraszamy organizacje, instytucje i firmy do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2018. W tym roku ŚTP odbędzie się w dniach 12-18 listopada. Rejestracja wydarzeń do 26 października!

więcej>>

 [1]  2  3  4  5  6  7  > 

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego