Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«lipiec 2019»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

28683 wejść
2019.07.15 14:53

Data

15.07.2019

Galeria

Baner

Dział Centrum Obsługi Inwestora

Dział Centrum Obsługi Inwestora powstał z połączenia Centrum Obsługi Inwestora (COI), które funkcjonowało dotychczas w ramach Działu Promocji ARP S.A. i zespołu Pomorskiego Portalu Gospodarczego "madeinpomorskie.pl", który dotychczas znajdował się w strukturze Działu Rozwoju Przedsiębiorczości ARP S.A.

Poza dotychczas realizowanymi zadaniami Dział zajmuje się wdrożeniem  projektu pn. "System Promocji i Informacji Gospodarczej Województwa Pomorskiego" (SPiIG) dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-13.

Konktakt:

Wojciech Tyborowski
dyrektor Działu Centrum Obsługi Inwestora
+48 58 32 33 256
wojciech.tyborowski@investinpomerania.pl

Marcin Grzegory
z-ca dyrektora
+48 58 32 33 240
marcin.grzegory@investinpomerania.pl

Mikołaj Trunin
z-ca dyrektora
+48 5832 33 242
mikolaj.trunin@investinpomerania.pl
 
Maciej Silarski - kierownik projektu "Invest in Pomerania 2020"
+48 58 32 33 183
maciej.silarski@investinpomerania.pl


Sektor produkcyjny
Anna Rajzer - kierownik projektu
+48 58 32 33 180
anna.rajzer@investinpomerania.pl

Monika Wójcik - specjalista ds. BIZ
+48 58 32 33 149
monika.wojcik@investinpomerania.pl

Anna Huryn - specjalista ds. BIZ
tel. +48 58 32 33 248
anna.huryn@investinpomerania.pl


Sektor nowoczesnych usług dla biznesu & IT
Bartosz Wojtasiak - kierownik projektu
+48 601 446 560
bartosz.wojtasiak@investinpomerania.pl

Maria Muszyńska - specjalista ds. marketingu
+48 58 32 33 260
maria.muszynska@investinpomerania.pl

Magdalena Kowalewska-Pahlke - kierownik operacyjny
+48 58 32 33 110
magdalena.kowalewska-pahlke@investinpomerania.pl 

PR & Marketing
Marta Grzyb
+48 58 32 33 145
marta.grzyb@investinpomerania.pl

Joanna Irzabek
+48 58 32 33 225
joanna.irzabek@investinpomerania.pl


fax +48 58 32 33 200

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego