Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Banery

14057 wejść
2017.02.21 11:30

Data

21.02.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Dział Centrum Obsługi Inwestora

Dział Centrum Obsługi Inwestora powstał z połączenia Centrum Obsługi Inwestora (COI), które funkcjonowało dotychczas w ramach Działu Promocji ARP S.A. i zespołu Pomorskiego Portalu Gospodarczego "madeinpomorskie.pl", który dotychczas znajdował się w strukturze Działu Rozwoju Przedsiębiorczości ARP S.A.

Poza dotychczas realizowanymi zadaniami Dział zajmuje się wdrożeniem  projektu pn. "System Promocji i Informacji Gospodarczej Województwa Pomorskiego" (SPiIG) dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-13.

Konktakt:

Marcin Piątkowski
Dyrektor Działu Centrum Obsługi Inwestora
+48 58 32 33 256
marcin.piatkowski@arp.gda.pl


Marcin Grzegory
Z-ca Dyrektora
+48 58 32 33 240
marcin.grzegory@arp.gda.pl
 
Anna Kamińska
tel. (58) 32 33 249
e-mail: anna.kaminska@investinpomerania.pl

Anton Koval
tel. (58) 32 33 249
e-mail: anton.koval@investinpomerania.pl

Mikołaj Trunin
tel. (58) 32 33 242
e-mail: mikolaj.trunin@investinpomerania.pl

Anna Rajzer
tel: (58) 32 33 180
e-mail: anna.rajzer@investinpomerania.pl

Magdalena Kowalewska-Pahlke
tel: (58) 32 33 110
e-mail: magdalena.kowalewska-pahlke@investinpomerania.pl

Maria Muszyńska
tel: (58) 32 33 260
e-mail: maria.muszynska@investinpomerania.pl

Karolina Drywa
tel: (58) 32 33 183
e-mail: karolina.drywa@investinpomerania.pl

Marta Grzyb
tel: (58) 32 33 145
e-mail: marta.grzyb@investinpomerania.pl

Sylwia Różańska
tel: (58) 32 33 248
e-mail: sylwia.rozanska@investinpomerania.pl

fax +48 58 32 33 200

 

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego