Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«czerwiec 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

93327 wejść
2017.06.27 15:59

Data

28.06.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Al. Grunwaldzka 472D
80-309 Gdańsk
tel.: 58 32 33 100
faks: 58 32 33 200
e-mail: sekretariat@arp.gda.pl
www.arp.gda.pl

Godziny pracy: Pon - Pt  08.00 - 16.00

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z siedzibą w Gdańsku, w rejestrze przedsiębiorców pod nr KRS 4441.

NIP: 583-000-20-02
REGON: 190044530

Kapitał zakładowy: 26 320 000, 00 PLN
Kapitał wpłacony: 26 320 000, 00 PLN

Zarząd

Łukasz Żelewski
Prezes Zarządu

Rafał Dubel
Wiceprezes Zarządu

Piotr Ciechowicz
Wiceprezes Zarządu

tel.: 58 32 33 101
e-mail: sekretariat@arp.gda.pl

Dział Organizacyjno-Kadrowy

Maria Warkusz
Dyrektor ds. Organizacyjno - Kadrowych
tel.: 58 32 33 137
e-mail: maria.warkusz@arp.gda.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Bożena Baczewska
Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
Główna Księgowa
tel.: 58 32 33 117
e-mail: bozena.baczewska@arp.gda.pl
 

Kasa
tel.: 58 32 33 115

Dział Regionalna Instytucja Finansująca

Jacek Zwolak
Dyrektor Działu Regionalna Instytucja Finansująca
tel.: 58 32 33 141
e-mail: jacek.zwolak@arp.gda.pl

Pion Kontraktowania
Rafał Mitianiec
Z-ca Dyrektora RIF ds. Kontraktowania
+48 58 32 33 270
e-mail: rafal.mitianiec@arp.gda.pl

Pion Wdrażania
Mariusz Byczkowski
Z-ca Dyrektora RIF ds. Wdrażania
tel.: 58 32 33 134
e-mail: mariusz.byczkowski@arp.gda.pl

Dział Rozwoju Przedsiębiorczości

Katarzyna Matuszak
Dyrektor Działu Rozwoju Przedsiębiorczości
tel.: 58 32 33 135
e-mail: katarzyna.matuszak@arp.gda.pl

SEKCJA PROJEKTOWA
Emilia Drozd - Kochanowicz
Kierownik Sekcji Projektowej
te. 58 32 33 201
e-mail: emilia.drozd@arp.gda.pl
 

SEKCJA USŁUG INFORMACYJNYCH
Katarzyna Laskowska
Koordynator Sekcji Usług Informacyjnych
tel.: 58 32 33 228
e-mail: katarzyna.laskowska@arp.gda.pl

Dział Obsługi Inwestora

Wojciech Tyborowski
Dyrektor Działu Obsługi Inwestora
tel.: 58 32 33 256
e-mail: wojciech.tyborowski@arp.gda.pl

Dział Konsultingu i Rozliczeń

Agnieszka Pasztaleniec - Szczerkowska
Dyrektor Działu Konsultingu i Rozliczeń
tel.: 58 32 33 273
e-mail: agnieszka.pasztaleniec-szczerkowska@arp.gda.pl

Marek Trocha
tel.: 58 32 33 257
e-mail: marek.trocha@arp.gda.pl

Dział Inwestycji Kapitałowych

Paweł Zając
Dyrektor Działu Inwestycji Kapitałowych
tel.: 58 32 33 127
tel./faks: 58 32 33 127
e-mail: pawel.zajac@arp.gda.pl

Dział Promocji

Barbara Merchel-Czech
Dyrektor Działu Promocji
tel.: 58 32 33 136
e-mail: barbara.merchel-czech@arp.gda.pl
 

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego