Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Kontrola podatkowa - czy może obyć się bez ofiar? Strategie działania - 19 lutego

Prawo do prowadzenia kontroli podatkowej to jedno z licznych uprawnień organów administracji skarbowej, mających na celu weryfikację rozliczeń podatkowych podatników, w szczególności przedsiębiorców.

Celem spotkania jest uświadomienie uczestnikom, że kontrola może odbyć się bez stresu i przykrych konsekwencji finansowych.

Podczas spotkania, na podstawie długoletniego doświadczenia zawodowego prelegentki, uczestnicy otrzymają odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zagadnień kontroli podatkowej:

 • jak przygotować się do nieuniknionej kontroli? czy profilaktyka popłaca?
 • na co zwracać szczególną uwagę podczas kontroli? czy aktywnie uczestniczyć, czy pozostawić sprawę losowi?
 • jaką przyjąć taktykę działania? czy iść na wojnę czy się poddać?
 • czy zawsze potrzebny jest profesjonalny pełnomocnik?
 • czy wystarczy jeden standardowy schemat działania?

Choć nie wiem jak staralibyśmy się prowadzić swoje biznesy legalnie, to nie jesteśmy w stanie uniknąć wszystkich zagrożeń czyhających w gąszczu przepisów prawa, w tym w szczególności prawa podatkowego.

Możemy jednak zminimalizować ryzyko, ucząc się na cudzych, a nie własnych błędach.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu „W przestrzeni rozwoju ARP” – 19 lutego, godz. 17.30.

Miejsce: Olivia Six, al. Grunwaldzka 472D, Gdańsk.

Prowadzący:

Dr Kalina Kunowska – doradca podatkowy z ponad 25 letnim stażem, jest współwłaścicielem Kancelarii Doradztwa Podatkowego S.C. w Gdańsku, działającej na rynku krajowym i zagranicznym od 1992 r. Członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych oraz Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds. doradztwa podatkowego przy Ministerstwie Finansów. Pełnomocnik podatników w sporach administracyjnych i sądowych (WSA i NSA) z organami administracji skarbowej w sprawach podatkowych, egzekucyjnych i celnych. Ekspert podatkowy w zakresie procedur dotyczących zobowiązań podatkowych (ekspert od prowadzenia sporów podatkowych (tax litigation), bezpiecznej optymalizacji podatkowej oraz VAT.

Autorka licznych ekspertyz, opinii i publikacji oraz trener z zakresu podatków, prawa podatkowego i doradztwa podatkowego – liczne szkolenia i warsztaty m.in. dla przedsiębiorców i doradców podatkowych. Była konsultantem Agencji Rozwoju Pomorza.

Wieloletni wykładowca wyższych uczelni Uniwersytetu Gdańskiego, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Autorka programów i wieloletni opiekun merytoryczny studiów podyplomowych z zakresu podatków i doradztwa podatkowego.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Kontrola podatkowa – czy może obyć się bez ofiar? Strategie działania

19 lutego 2020, godz. 17.30
siedziba Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku
al. Grunwaldzka 472 D, bud. Olivia Six, sala nr 12.13 na XII piętrze

Dane osobowe:

*
 
*
 
 
*
 
 
 
*
 
*
 
 

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie