Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Crowdfunding, czyli jak społeczność internetowa może sfinansować twoje cele?

Finansowanie społecznościowe (crowdfunding) zrewolucjonizowało myślenie o finansowaniu różnych inicjatyw. Od pomysłów na biznes po filmy, które dostają Oskary.

Zapraszamy na bezpłatnie spotkanie poświęcone crowdfundingowi, które odbędzie się w ramach cyklu „W przestrzeni rozwoju ARP” – 5 lutego, godz. 17.30.

Miejsce: Olivia Six, al. Grunwaldzka 472D, Gdańsk.

Podczas spotkania porozmawiamy o przykładach:

 • udanych kampanii crowdfundingowych z Polski i ze świata
 • największych niewypałach wśród kampanii crowdfundingowych
 • cechach trafionych kampanii finansowania społecznościowego
 • tworzeniu społeczności, które wyznaczają i realizują wspólny cel

Prowadzenie:

Maria Olszewska – od 2013 jest właścicielką firmy doradczej MjjO. Prowadzi szkolenia i doradztwo z zakresu fundraisingu, crowdfundingu, nawiązywania relacji biznesowych w językach polskim, angielskim, włoskim. Ma doświadczenie w konferansjerce i organizacji imprez kulturalnych, wydarzeń szkoleniowych, produkcji teatru niezależnego. Współpracowała m.in. z  Miastem Gdańsk, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Inkubatorem Przedsiębiorczości Starter, Oliwską Grupą Konsultingową, Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Inhope International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch, Uniwersytetem Morskim w Gdyni, Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni. Prywatnie miłośniczka aktorstwa występująca w teatrze niezależnym.

Więcej informacji: dpp@arp.gda.pl

Aktualnie organizujemy warsztaty prowadzone przez Panią Marię Olszewską

Witamy,

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ wypełniłeś formularz zgłoszeniowy na spotkanie organizowane w dniu 5 lutego 2020 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w zgłoszeniu na spotkanie zgodnie z Polityką Prywatności ARP SA.

Pocztą elektroniczną potwierdzimy udział w spotkaniu.

PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ NA WIADOMOŚĆ. 
INFORMACJA GENEROWANA AUTOMATYCZNIE

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie