Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Koordynator ds. organizacyjnych

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest koordynatorem Invest in Pomerania, regionalnej inicjatywy non-profit, której celem jest pozyskiwanie inwestycji zagranicznych. Jesteśmy odpowiedzialni za promocję gospodarczą województwa, przyciąganie nowych pracowników do regionu i wspieranie zagranicznych inwestorów na zasadzie „jednego okienka”. Od 2011 pozyskiwaliśmy ponad 100 projektów inwestycyjnych oraz ok. 15 tys. miejsc pracy.

Od początku naszej działalności realizujemy misję „We care more”. W jej ramach każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby wzmacniać konkurencyjność regionu i skutecznie rywalizować o nowe inwestycje. W naszym działaniu najważniejsi dla nas są inwestorzy, miejsca pracy i Pomorze.

miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • współpraca z Działem Organizacyjno-Kadrowym, ewidencja czasu pracy, przygotowywanie dokumentów oddelegowujących pracowników do projektów
  • identyfikacja potrzeb szkoleniowych, przygotowywanie i realizacja planów szkoleniowych dla zespołu
  • prowadzenie procesu selekcji kandydatów do pracy
  • dbanie o komunikację wew. organizacji
  • nadzór nad sprawami administracyjnymi (materiały biurowe, reklamowe, wyposażenie biurowe, itp.)
  • propagowanie misji i wizji firmy
  • wsparcie kampanii Live more. Pomerania (przyciąganie nowych talentów do pomorskich przedsiębiorstw)

 Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1-B2
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości obsługi MS Office
  • umiejętności efektywnej pracy
  • dokładności, wysokiego poczucie odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
  • elastyczności działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy
  • nastawienia na realizację wspólnych celów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport

Jak aplikować:

Prosimy wysłać swoje CV na adres wojciech.tyborowski@investinpomerania.pl. W temacie informacji proszę umieścić nazwę stanowiska (Koordynator ds. organizacyjnych).

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego

  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie