Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Specjalista ds. zakupów

Agencja Rozwoju Pomorza S.A., będąca spółką Samorządu Województwa Pomorskiego, jest koordynatorem Invest in Pomerania, regionalnej inicjatywy non-profit, której celem jest pozyskiwanie inwestycji zagranicznych.

Jesteśmy odpowiedzialni za promocję gospodarczą województwa, przyciąganie nowych pracowników do regionu i wspieranie zagranicznych inwestorów na zasadzie „jednego okienka”. Od 2011 pozyskiwaliśmy niemal 100 projektów inwestycyjnych oraz ok. 13,5 tys. miejsc pracy.

Od początku naszej działalności realizujemy misję „We care more”. W jej ramach każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby wzmacniać konkurencyjność regionu i skutecznie rywalizować o nowe inwestycje. W naszym działaniu najważniejsi dla nas są inwestorzy, miejsca pracy i Pomorze.

Miejsce pracy: Gdańsk

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. zakupów, która pomoże nam w prowadzeniu naszych przetargów i postępowań zgodnie z zapisami Prawa Zamówień Publicznych.

Działamy w środowisku międzynarodowym – konieczna dla nas jest zaawansowana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie opisów przedmiotu zamówienia
  • szacowanie wartości zamówienia
  • współpraca z Instytucją Zarządzającą Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego w zakresie kontroli ex-ante
  • realizacja zamówień zgodnie z Regulaminem Zamówień ARP S.A.
  • publikacja ogłoszeń i informacji z postępowania/przetargu na stronie internetowej
  • kontakt z wykonawcami i nadzór nad terminowym prowadzeniem postępowania
  • analiza i ocena złożonych ofert oraz uzupełnień
  • nadzór nad umowami
  • prowadzenie dokumentacji zamówień publicznych
  • uaktualnienie wiedzy z zakresu Prawa Zamówień Publicznych
  • współpraca z innymi działami i instytucjami kontrolnymi
  • uzupełnianie i obsługa bazy danych postępowań, raportowanie wyników

Dodatkowe obowiązki mogą obejmować:

  • wsparcie w działaniach administracyjnych
  • wsparcie w tworzeniu raportów z realizacji projektu

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego
  • biegłej znajomości obsługi MS Office
  • umiejętności efektywnej pracy
  • dokładności, wysokiego poczucie odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
  • elastyczności działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy
  • nastawienia na realizację wspólnych celów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport

Jak aplikować:
Prosimy wysłać swoje CV oraz list motywacyjny na adres wojciech.tyborowski@investinpomerania.pl do dnia 07.07.2019. W temacie informacji proszę umieścić nazwę stanowiska (Specjalista ds. PZP).

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym prosimy o:
• wypełnienie załączonych oświadczeń
• dołączenie ich do swojej aplikacji

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego

  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie