Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Fundusze UE dla planujących założenie działalności gospodarczej - prelekcja podczas Targów Pracy Absolwent Talent Days, 7 marca

Zapraszamy na spotkanie „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” podczas największych Targów Pracy Absolwent Talent Days w dniu 7 marca w godzinach 15:45-16:30, które poprowadzi specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego w Gdańsku.

W trakcie prezentacji dowiesz się, co musisz zrobić krok po kroku, aby otrzymać środki z funduszy europejskich. Przedstawione zostaną możliwości dotacyjne, pożyczkowe jak również opcje doradczo-szkoleniowe w zakresie zakładania działalności gospodarczej. Ponadto dowiesz się w jaki sposób wypełnić dokumentację niezbędną do ubiegania się o dofinansowanie, aby zwiększyć szansę na otrzymanie wsparcia na start.

Miejsce: ERGO ARENA Gdańsk/Sopot 7 marca 2017
Termin: 7 marca, 15:45 do 16:30

Szczegóły oraz zapisy na spotkanie:
https://www.talentdays.pl/targi-pracy/logowanie

Absolvent Talent Days to największe wydarzenie poświęcone karierze młodych w Polsce. Już niedługo w ERGO ARENIE ponad 80 przedstawicieli top firm z Polski i zagranicy będzie poszukiwać kandydatów do pracy w swoich zespołach. Dołącz do nich.

Targi pracy i praktyk już dawno przestały być miejscem wymiany propozycji zawodowych, ale zyskały status wielowymiarowego wydarzenia, które w profesjonalny sposób przygotowuje studentów i absolwentów szkół wyższych do budowania swojej ścieżki zawodowej. Jeśli chcesz rozwinąć swoją karierę, uzyskać informacje o ofertach, ale także kulturze organizacji, nie ma lepszego miejsca, które spełni te oczekiwania. By wziąć udział, wystarczy pobrać bilet na www.talentdays.pl.

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days! www.talentdays.pl.

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie