Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają

Dziękujemy za dotychczasowe zainteresowanie usługami LPI w Gdańsku i Słupsku. Na kolejny 2018 rok planujemy, w związku z opublikowanymi 30 listopada br. nowych harmonogramów naboru wniosków, organizację bezpłatnych spotkań informacyjnych dotyczących możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich. Zachęcamy do korzystania z konsultacji bezpośrednich w siedzibie Punktu oraz konsultacji telefonicznych i mailowych. Nasi specjaliści wyruszają też w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w teren gdzie, w wybranych miejscowościach Pomorza i w zaplanowane dni, możliwe jest skorzystanie z dyżurów Konsultantów ds. Funduszy Europejskich.

Przypominamy, że usługi świadczone przez LPI są bezpłatne. Udzielamy informacji o możliwości otrzymania dofinansowania w ramach Funduszy Europejskich. Zapraszamy zarówno osoby fizyczne zainteresowane pozyskaniem środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej i podniesieniem kwalifikacji zawodowych jak i przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej firmy.

Zapraszamy do korzystania z usług Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku oraz śledzenie naszych działań na naszej stronie jak i na stronie www.pomorskiewunii.pl.

Więcej informacji na temat zakresu usług informacyjnych LPI w Gdańsku i Słupsku tutaj

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie