Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursu grantowego w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy, Gdańsk 26 lutego

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu grantowego w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy”. Podczas spotkania obecny będzie m.in. specjalista z Działu Projektów Grantowych ARP, który dokładnie wyjaśni, warunki udziału w konkursie m.in: kto może ubiegać się o wsparcie, jakiego rzędu dofinansowanie można uzyskać oraz jak wypełnić dokumentację konkursową.
Po spotkaniu będzie można również porozmawiać z brokerem eksportowym na temat możliwości, jakie niesie udział w projekcie Pomorski Broker Eksportowy.

Gdzie i kiedy?
Agencja Rozwoju Pomorza, Al. Grunwaldzka 472D,
XII piętro, sala 12.13
26 lutego, godz. 10.00

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online - poniżej. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: Adam Zalewski, Główny Specjalista /Dział Projektów Grantowych, tel.: +48 58 32 33 207

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Spotkanie Informacyjne
III konkurs grantowy

Projekt: Pomorski Broker Eksportowy

26 lutego 2019 r. , godz. 10:00
Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
sala konferencyjna na 12 piętrze

*
 
*
 
*
 
*
 
*
 
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. do celów organizacyjnych spotkania informacyjnego dotyczącego konkursu grantowego w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy: *
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. do celów organizacyjnych spotkania informacyjnego dotyczącego konkursu grantowego w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy:


wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie