Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Broker zagraniczny pomoże w podboju rynków

18 lutego ruszył konkurs dla małych i średnich firm z Pomorza chcących otrzymać wsparcie w postaci bezpłatnej usługi Brokera zagranicznego. Usługa polegać będzie na dostarczaniu firmom specjalistycznych informacji o interesujących je rynkach zagranicznych, pomocy w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacji spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą.
 

Na czym polega usługa Brokera zagranicznego?

Usługa składała się z dwóch etapów:

etap I - wykonanie badań i analiz wybranego przez firmę rynku zagranicznego, w tym badania możliwości wejścia firmy ze swoimi produktami na ten rynek oraz poszukiwanie i pomoc w inicjowaniu kontaktów biznesowych,

etap II – organizacja wyjazdu na spotkanie z potencjalnymi kooperantami na wskazany przez firmę rynek zagraniczny.
 

Jakich rynków dotyczy usługa?
Działania w ramach Brokera zagranicznego mogą dotyczyć rynków: Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kazachstanu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Dubaj), Danii, Szwecji, Norwegii i Finlandii.
 

Rekrutacja 
Usługą Brokera zagranicznego wspartych zostanie około 20 firm posiadających wysoki potencjał eksportowy oceniony na podstawie wyników badania Proeksport oraz oceny informacji zawartych we wniosku złożonym do konkursu. Dokumenty do konkursu będzie można składać w terminie od 18.02 do 22.03 2019 roku. Po zakwalifikowaniu firmy do skorzystania z usługi Agencja Rozwoju Pomorza S.A. podpisze z nią umowę na skorzystanie ze wsparcia. 
Komplet dokumentów konkursowych dostępny będzie na stronie Agencji Rozwoju Pomorza od 18.02.2019 r.
 

Informacje
Karolina Freda-Jędrzejewska, e-mail: karolina.freda-jedrzejewska@arp.gda.pl, 
tel. 58 32 33 208.

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie