Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Targi dla branży kosmetycznej w 2019 roku

W 2019 roku organizujemy dla firm z branży kosmetycznej wspólny wyjazd na dwa ważne wydarzenia targowe - Indie Beauty Expo w Nowym Jorku (21-22.08.2019) i China International Beauty Expo w Szanghaju (06-08.05.2019).

Targi CIBE Shanghai to
jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów kosmetycznych w Chinach. Kategorie wystawiennicze to Professional Beauty, czyli m.in. produkty do salonów piękności lub SPA, kosmetologia medyczna, produkty do włosów i paznokci. Następnymi kategoriami są kosmetyki ogólne, perfumy, akcesoria do make-upu, produkty dla mężczyzn i dzieci, a także chemia używana w gospodarstwach domowych. Osobną grupę produktów stanowią opakowania i surowce.

Misją targów Indie Beauty Expo jest promowanie niezależnych marek kosmetycznych i produktów odnowy biologicznej. Udział w rynku niezależnych producentów stale wzrasta, a wśród konsumentów popularne stały się kosmetyki ekologiczne i produkty wyspecjalizowane w danym obszarze, powstałe z naturalnych składników. Targi IBE odbywają się na całym świecie. W ramach organizowanego przez nas wyjazdu będziemy uczestniczyć w edycji nowojorskiej.

Rekrutacja na oba wydarzenia rozpocznie się już wkrótce.

Kontakt dla osób zainteresowanych wydarzeniami: Anna Jafra e-mail: anna.jafra@arp.gda.pl, tel. 58 32 33 235.

Więcej informacji na temat projektu www.brokereksportowy.pl

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie