Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Aktualności Pomorskiego Brokera Eksportowego

Eksporterzy na falach Radia Gdańsk

4 września w Radiu Gdańsk ruszyła cykliczna audycja "Pomorskie na eksport". Program powstaje we współpracy pomorskiej rozgłośni w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Emitowany będzie we wtorki po godzinie 10:00.
 

Audycje mają formę kilkuminutowej rozmowy red. Iwony Wysockiej z pomorskimi przedsiębiorcami mającymi doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu działalności eksportowej. Pierwszym gościem audycji był Michał Migalski - prezes zarządu firmy Nava.


NAVA to obecne na rynku od ponad 25 lat biuro projektowe z branży okrętowej, zatrudniające doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych inżynierów i projektantów. Swoje usługi zaprezentuje w ramach wspólnego stoiska województwa pomorskiego podczas wrześniowych targów SMM Hamburg. 


Firma wyspecjalizowała się w inżynierii odwrotnej. Kieruje swoją ofertę głównie do armatorów poszukujących nowatorskich rozwiązań integracji systemów oczyszczania spalin i wód balastowych. W 2017 roku spółkę wyróżniono Diamentem Forbes’a jako jedną z najszybciej rozwijających się firm w województwie pomorskim. Zdecydowana większość klientów Navy to kontrahenci zagraniczni.


Zapraszamy do słuchania audycji w każdy wtorek po godz. 10:00!

Wstecz