Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Aktualności Pomorskiego Brokera Eksportowego

Weź udział w targach Advanced Engineering Oslo, 20-21 września

Jeśli Twoja firma działa w obszarze zaawansowanych technologii, jeśli rozważasz możliwość zaprezentowania swojej oferty lub szukasz partnera biznesowego na rynku skandynawskim, jeśli chciałbyś skorzystać z dofinansowania pokrywającego nawet 85% kosztów kwalifikowanych, a oprócz tego jesteś ciekaw postępów prac w ramach projektów NASA, zastanawiasz się, czy przemysł chemiczny i farmaceutyczny będą nowymi rynkami dla druku 3D albo jak nanotechnologia może utrzymać w zdrowiu starzejącą się populację, weź udział w targach Advanced Engineering Oslo.

Rynek skandynawski należy do najatrakcyjniejszych, jeśli chodzi o nowoczesne technologie. Targi Advanced Engineering są imprezą cykliczną - do tej pory odbywały się między innymi w Birmingham, Goeteborgu i Helsinkach, a w tym roku po raz pierwszy zawitają do Oslo. Wydarzenie to zgromadzi w jednym miejscu przedsiębiorców z rosnącego norweskiego sektora produkcyjnego, a także przedstawicieli takich branż, jak budowlana, samochodowa, elektroniczna, energetyczna, transportowa, morska i off shore, oil & gas, telekomunikacyjna, medyczna czy automatyka i robotyka. Nadchodząca edycja targów w Oslo będzie znakomitą okazją do tego, aby zaprezentować się innym wystawcom (obecnie 94) i odwiedzającym - nie tylko z Norwegii, ale również ze Szwecji, Danii czy Wielkiej Brytanii. Oprócz okazji do pozyskania nowych kontrahentów i zapoznania się z najnowszymi trendami w poszczególnych dziedzinach, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych seminariach i spotkaniach.

Gdzie i kiedy
20-21 września 2017
X Meeting Point (Exporama)
Oslo, Norwegia

Link do oficjalnej strony targów znajduje się tutaj.

Zainteresowanych udziałem w Advanced Engineering Oslo zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami organizatora wyjazdu - Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej: office@p-ncc.org, tel. +48 533 334 474 lub +48 733 114 414. Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 września.

  • -

Wstecz